welke hon pas bij mij

147 reacties · pagina 2 van 5

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

8 januari 2014, 17:12

Als je een pup in huis krijgt is het net een baby. Je moeder weet vast nog wel hoe dat was. Veel zorg, overal mee naartoe, niet alleen kunnen blijven, enz. Dat geld dus ook voor een pup. Je zult zeker de eerste paar weken vrij moeten zijn, zodat de pup leert dat alleen zijn betekent dat jullie wel weer terug komen. Ook moet de pup alles nog leren. Commando's, maar ook waar die mag plassen en dat auto's niet eng zijn, enz. Daar gaat heel veel tijd in zitten.

Is een volwassen hondje misschien wat? :-) Er zitten een heleboel leuke hondjes in het asiel die graag een thuis willen! Dit is bijvoorbeeld Poemie: http://ikzoekbaas.dierenbescherming.nl/asiel-dieren/hond/69258/waterland-purmerend

Lianne, Mara & Maybe

8 januari 2014, 17:13

"

Nee duuuh. Maar hij/zij is 12. Ik probeer het alleen maar makkelijker te maken. "


Dus dan ga je eerst vragen welk kleurtje hij graag wil.. Om vervolgens te zeggen dat het desbetreffende ras misschien niet in die 'editie' voor komt ;-) 12of niet.. Wel reeel blijven denk ik zo :-)

Paul Bo en Pip!!!!

8 januari 2014, 17:14

"

Als hij zo lang thuis moet zijn gaat hij zichzelf ook vermaken.. In de vorm van spullen kapot maken of blaffen/janken om alles wat hij ziet.. "


Ha ha ha je ziet het wel een beetje zwart wit niet? :-)

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:14

als ik een pup zou krijgen is dat in de zomervakantie dus dan blijf ik  gwn elke dag thuis voor de pup de hele dag!! doe ik echt met plezier!!

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:15

dat ga ik zeker doen

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:18

poemie lijkt mij een erg schattige hond!!

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:19

maar ik zat dus eerst te danken aan een boston terrier

Lucienne

8 januari 2014, 17:20

Rustig maar Lianna. Ik distantiëer me wel.

Lady & de (ex-)Vagebond

8 januari 2014, 17:21

Dat zijn opzich leuke honden, maar ze hebben wel een hoog risico op erfelijke aandoeningen. Het is niet een heel gezond ras.

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:23

dat klopt

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:25

maar ze zeggen wel dat een boston terrier heel makkelijk is en hij heeft de zelfde karakter als ik

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:27

ja!! daarom wil ik er ook zo graag een ik wil al 9 jaar een hond ik vecht er voor als het moet een hond is mijn droom ik heb ook hondenlevens gered!!!

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

8 januari 2014, 17:28

Als je voor een Boston Terriër pup gaat dan kun je dat het beste doen bij een fokker die is aangesloten bij de rasvereniging: http://www.bostonterrierclubnederland.nl/site/index.php?id=28
Er zijn helaas heel veel handelaren die er achter zijn gekomen dat je veel geld kunt krijgen als je pups verkoopt. Deze pups komen vaak van ouders die heel erg slecht verzorgd worden. De pups hebben een slechte start, ze worden namelijk vaak vroeg weggehaald bij hun moeder en mogen niet naar buiten toe. Het gaat de handelaar alleen maar om het geld.
Je betaald wel meer voor een pup van een goede fokker, maar je hebt er wel jarenlang plezier van. De fokker laat de ouders goed nakijken op de gezondheid en verzorgt de ouders en pups goed.

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:28

veel mensen zeggen dat ik een gave heb met honden ik wil net zoiets als cecar milan worden heel graag zelfs

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:30

ik ga zeker bij boston terrier fokkers kijken ik heb ook al een berichtje gestuurd naar een fokker

Paul Bo en Pip!!!!

8 januari 2014, 17:30

Echt waar? Honden levens gered? En dat op je twaalfde! Goed bezig, ;-)

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:32

ik wist dat een hond kanker had en die is een tijd langer blijven leven daar ben ik heel trots om het was me uitlaat hondje

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:33

ik melde het bij die vrouw van wie die hond was en toen zijn we samen naar de dierenarts geweest

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:34

nou weet ik dan nog steeds niet wa voor hond bij me past iedereen zegt iets anders

Paul Bo en Pip!!!!

8 januari 2014, 17:36

" ik wist dat een hond kanker had en die is een tijd langer blijven leven daar ben ik heel trots om het was me uitlaat hondje "


Heftig......en goed van je dat je dat meteen tegen die vrouw hebt gezegd!

Paul Bo en Pip!!!!

8 januari 2014, 17:37

Als je van plan bent veel te gaan doen met je hond zou ik een retriever nemen maar dat is mijn mening! 
Ze zijn slim en vriendelijk en goed met kinderen.

Anando schreef het onderwerp

gewijzigd 8 januari 2014, 17:41

Paul Bo en Pip!!!!

8 januari 2014, 17:43

.ha ha ha je hoeft geen "u" te zeggen! ;-) ;-)  Ik heb een vanalleswatje! :-)

Just The Max

8 januari 2014, 17:44

" ja of ik ga dan in die periode kijken bij het asiel zitten ook fantastische hondjes! "


Heel goed idee!!! ;-) ;-)

Anando schreef het onderwerp

8 januari 2014, 17:44

jij hebt een heel leuk schattig mooi hondje

^