
Net was ik even foto's aan het uitzoeken, en mij viel op onderstaande foto iets op..
Rechts achter mij, in de wolk, is een hondenkop te zien; en met een beetje fantasie zelfs een Bernerkop!
Zien jullie het ook, of gaat mijn verbeelding met me op de loop?

3 doggies Ik zie het ook! Prachtige foto, overigens.
3 doggies 
euhh....ik zie het niet, maar ben daar heel slecht in, haha. De foto is inderdaad erg mooi, dat zie ik wel '

ja rechts vanaf hier op de foto, een kleine hondenkop.
is er iemand van jou Anotonette die er niet meer is ? en nu waakt en kijkt ?
en wat een prachtige foto.... heel veel fantasie heb je er niet voor nodig nu je ons er op attendeerd.
3 doggies 
Ja ik zie hem hoor!
.....en door de 'bles' zou je er idd een Berner van kunnen maken.
Als klein kind deed ik niks anders als 'vormen' spotten in de wolken als we vlogen en gelukkig deden we dat met regelmaat. Zeker als je net iets door/over een wolkenveld 'drijft' is het uitzicht machtig mooi en is er veel te zien.
3 doggies 
"
Grappig hè? De foto is al een paar maanden oud, pas toen ik 'm als schermafbeelding op mijn mobieltje zette viel het me op.
@Willemijn: ik kan zo gauw niemand bedenken, maar ik vind het idee wel leuk!

"
3 doggies 
Ik zal wel weer zo fantasieloos zijn dat ik het niet echt zie 
Maar een mooie foto is het wel 
Ik hou wel van wolkenfoto's met silhouetten van mens en/of hond 
3 doggies 
Ik zie het wel, maar ik heb dan ook wel wat fantasie bij zulk soort dingen
. Overigens hecht ik er verder geen extra waarde aan, ik zou bijvoorbeeld niet geloven dat dit de kop kon zijn van een overleden hond oid. Maar ik zie er dus wel een hond in, voegt wat toe aan het plaatje toch? 

. Overigens hecht ik er verder geen extra waarde aan, ik zou bijvoorbeeld niet geloven dat dit de kop kon zijn van een overleden hond oid. Maar ik zie er dus wel een hond in, voegt wat toe aan het plaatje toch?
"Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?