Kijk eens !!!!

19 reacties
Gos d'Atura Català Alles over de Gos d'Atura CatalàKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

Gabby & Zelda & Muis

4 januari 2014, 12:09 3 doggies

Ohhh, ben al helemaal  verliefd, wat een scheetje.
Lijkt me vreselijk moeilijk zo'n knappert weer te laten gaan.

liesbeth en de bende ..

4 januari 2014, 12:11 3 doggies

is dit een picardische herder? of een kruising dat er hard op lijkt? O-)

Ina, Misty en Aysa

4 januari 2014, 12:41 3 doggies

Ze is cute ;-) ...., het eeuwige gevaar van opvangertjes..., soms zijn ze 'te leuk' :-D

Nu maar hopen dat er heeeeel snel een gouden mandje gevonden wordt zodat jullie niet al te lang kunnen gaan twijfelen ;-)

haarlemse

4 januari 2014, 22:27 3 doggies

Wat een leuke hond...begin nu te twijfelen.. Hou me op de hoogte .. graag??

Marijke

5 januari 2014, 12:38 3 doggies

Wat een leuke hond! Veel succes!

Het is de eerste keer dat we een iets groter hondje in opvang krijgen.
De vorige waren franse bulletjes, een vliegende teckel, Zara, een kleine onbestemde kruising die we zelf geadopteerd hebben, en als laatste een heel klein fijn zwart hondje, dat net voor de kerst haar gouden mandje gevonden heeft.

Zij was 3 maand in opvang en ik heb best wat traantjes gelaten toen ze vertrok, zeker toen ze me aankeek met een blik in haar oogjes van "wat doe jij nu, moet ik weg?", maar intussen heb ik al gehoord dat ze het heel erg naar haar zin heeft in haar nieuwe thuis. En daar doe je het toch voor.

Gabby & Zelda & Muis

6 januari 2014, 14:26 3 doggies

Oh, cockerformaat, dat past waarschijnlijk nog prima bij je in huis :-)

Noëlla en ~Ioki~

6 januari 2014, 15:04 3 doggies

Ohhhhhhhhh ik vind deze schatjes zooooo leuk !!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Wiij waren oorspronkelijk naar het asiel geweest omdat er zo eentje, ongeveer dan, zat maarr het was reeds weg! Zo hebben we onze IOki genomen en heb er geen minuut spijt van hihi !
Veel succes en plezier ermee hoor ;-)

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^