Bompi Yarak.. weer naar af :(

415 reacties · pagina 8 van 14

Koning Obi

10 januari 2014, 16:49 3 doggies

Ochgerme Yarak toch...

Onze ouwe Lady heeft dat ook eens gehad ze had toen een geïrriteerde (lees: lichtjes ontstoken) laatste stuk (endel?)darm net voor de anus. Ging weer beter gelukkig na een antibiotica kuur toen.

Heeft ie normaal (te) harde ontlasting? Dat heeft Lady namelijk wel eens en is waarschijnlijk toen de oorzaak geweest.

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

10 januari 2014, 16:50

" Ochgerme Yarak toch...

Onze ouwe Lady heeft dat ook eens gehad ze had toen een geïrriteerde (lees: lichtjes ontstoken) laatste stuk (endel?)darm net voor de anus. Ging weer beter gelukkig na een antibiotica kuur toen.

Heeft ie normaal (te) harde ontlasting? Dat heeft Lady namelijk wel eens en is waarschijnlijk toen de oorzaak geweest. "


nee, normaal is zijn ontlasting normaal.. niet hard, maar ook niet te zacht ofzo.. ;-)

Hij krijgt naturisbrok te eten

.

IN

10 januari 2014, 19:46 3 doggies

Yarak wat heb je nu toch,ik hoop dat je morgen terug beter bent.

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

10 januari 2014, 21:16

de dierenarts zei om vanavond 2 immodios te geven, als het morgenvroeg niet beter is, dan eens langs komen. Als het wel beter is maar nog niet 100% mogen we hem nog een immodium geven :-)

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

10 januari 2014, 21:18

ik heb ook een berichtje gekregen van een van de bestuursleden van het asiel.
Vanavond is het bestuursvergadering en gaan ze eens bij de DA horen wat er fout is gegaan.. Want blijkbaar DACHT hij aan kanker,  maar is er nooit een onderzoek geweest..
Het was een andere dierenarts dan die dat Yarak zijn inentingen gedaan heeft..

Lynn & Charlie

10 januari 2014, 21:32 3 doggies

Ik had nog niet geregeerd op dit topic, wel alles gelezen. :-D Prachtig toch dat jullie zo'n bompa nog een kans willen geven en zo te zien heeft hij het heel erg naar zijn zin bij jullie! 

Ik vind het toch maar raar dat een DA adviseert imodium te geven :s Tuurlijk, de diarree zal wel stoppen maar daarmee is de oorzaak nog niet aangepakt he.

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

11 januari 2014, 17:08

deze ochtend was hij al beter, en heb nog 1 imodium bijgegeven .. 

Bij een kleine hond zal hij dat nooit aanraden, maar Yarak weeg bijna 40kg, dus kan wel tegen een stootje :-) Waarschijnlijk gaat hij gewoon wat last hebben gehad..

Van het asiel heb ik nieuws gekregen, dat ze de dierenarts eens op het matje gaan roepen, aangezien dit blijkbaar niet de eerste fout is dat hij maakt.. De vrijwilligster waar ik mee in contact ben via FB is echt razend op die dierenarts.
Maandag moeten we in het asiel zijn, dan gaan we de bloeduitslagen van yarak afgeven en de urine uitslag en een medisch verslag van onze dierenarts. 

Yarak komt ook in het boekje als Senior van de maand :-D

Nicoline

11 januari 2014, 17:13 3 doggies

Haha, als dat gepaard gaat met een lekkere kluif zal hij blij zijn met zijn "prijs"... O-)

Krijg je dan ook al zijn onderzoeken vergoed? Zou wel een mooi gebaar van hun kant zijn...  Maar wat een mooie toekomst voor hem nu! Super!;-)

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

11 januari 2014, 17:17

" Haha, als dat gepaard gaat met een lekkere kluif zal hij blij zijn met zijn "prijs"... O-)

Krijg je dan ook al zijn onderzoeken vergoed? Zou wel een mooi gebaar van hun kant zijn...  Maar wat een mooie toekomst voor hem nu! Super!;-) "


Wel ik moet zeggen dat wij een gouden dierenarts hebben, we hebben nog geen cent moeten betalen.. ;-)

Nicoline

11 januari 2014, 18:26 3 doggies

Die verdient dan ook een kluif! ( of een fles bubbels)!!!!!!! Dat hoor je bijna nooit!

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

11 januari 2014, 21:05

Daarnet nog maar eens naar de derenarts gereden, Diarree met bloed, Weigeren van eten, braken .. Hij had een betje kip gegeten en dan alles weer uitgebraakt..

Een sput gekregen tegen het braken en een tegen de krampen, en 2 dagen een mager dieet.. rijst en wat kippenwit..

Hopelijk knapt bompi snel op.. ;-)

IN

12 januari 2014, 12:48 3 doggies

Hoe is de nacht verlopen met Yarak hopelijk is het wat beter ?In ieder geval ik wens Yarak veel beterschap toe.

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

12 januari 2014, 15:21

De nacht is goed verlopen hij is duidelijk opgeknapt :-)

ineke

13 januari 2014, 14:03 3 doggies

Waarschijnlijk omdat je ergens geschreven had: had een beetje KIP gegeten en alles weer uitgespuwd... :-)

Hoe gaat het er nu mee?
Ik duim heel erg dat hij snel weer beter mag zijn en verder kan genieten bij jullie!

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

13 januari 2014, 16:24

Daarnet naar het asiel geweest, moest er zijn voor een hondje te trimmen.

God wat waren die enthousiast .. Yarak kreeg bakken vol complimenten.. Hij zag er goed uit, blonk, zacht..

Met zijn poep in de boter gevallen .. Ze waren zo blij dat hij goed terecht gekomen is ;-)

We gaan ook op de hoogte gehouden worden over de verder zaken om trend de dierenarts..

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

13 januari 2014, 18:47 3 doggies

Fijn :-)  Konden ze allemaal maar zo'n thuis vinden. 

Ik heb in augustus, toen Kylie 11 werd een mailtje naar het asiel geschreven met bedankje dat ze meer dan 11 jaar geleden Kylie zo goed opgevangen hadden.  Ze vond de vrijwilligers die met haar gewandeld hadden echt leuk.

Een beetje samenwerken, en het maakt al een wereld van verschil voor de hondjes. :-)

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

13 januari 2014, 19:54

Daarnet nog wat kip gegeven, en het blijft binnen, dus ik denk dat hij er echt wel door is ;-)
Zijn uitwerpselen zijn nog niet vast, maar ook niet meer zo slap als ervoor ..

Bompi begint weer op te knappen ;-);-)

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

13 januari 2014, 20:56

te vroeg gejuicht.. :'(;-)

Morgenvroeg om 8.15u terug naar de dierenarts.. net weer spuitende poep :'(en zijn kip is er terug uitgekomen .. :'(

Just The Max

13 januari 2014, 21:03 3 doggies

ohjee, wat jammer!
Misschien toch iets ernstigs aan de hand? :'(

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

13 januari 2014, 21:04

" ohjee, wat jammer!
Misschien toch iets ernstigs aan de hand?  :'( "


. Maar hij was beter door de injecties.. hij had terug vaster.. en nu weer zo slap, hij liep er gewoon uit :'(;-)

Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

13 januari 2014, 21:08 3 doggies

Arm beestje, aan de dunne zijn is geen pretje (voor hond en baas).
Beterschap en sterkte met je oude manneke. Hoop dat hij snel opknapt!

Yasmine, Perdie & Orga

13 januari 2014, 21:10 3 doggies

ah nee toch... Hopelijk kan de DA helpen! Veel beterschap Yarak!!

liesbeth en de bende .. schreef het onderwerp

13 januari 2014, 21:15

ik hoop het ook .. ;-)Je merkt dat hij terug last begint te krijgen, hij weet niet hoe te gaan liggen, dan die diarree, het braken .. :'(

Roos

13 januari 2014, 21:23 3 doggies

Ach wat sneu nu voor Yarak! Hopelijk kan de DA nog wat betekenen.
Heel veel beterschap!

Anny en Lance

13 januari 2014, 21:47 3 doggies

Ach Liesbet, nu die zorgen er weer bij.G e doet iets goeds en nu weer stress.;-) Hoop dat het goed komt met het oudje. Komaan Bompi !

Dit onderwerp staat op slot

Je kunt niet meer reageren op deze vraag.

^