Januari Foto Challenge

675 reacties · pagina 22 van 23

P

30 januari 2014, 12:00

Dag 30

judith

30 januari 2014, 19:28

Gisteren gemist, dus dan maar een combi-foto:

Dag 29 + 30 samen:

* Baasje Buddie met Anne*

1 februari 2014, 09:28

En nu? mogen wij, de gene die het hebben gehaald een nieuw topic starten ?

judith

1 februari 2014, 10:38

Dag 31
moest gisteren helaas de hele dag werken

Sophie & Beau

1 februari 2014, 20:23

Het is de bedoeling dat TS (en de ander persoon die in dec het meeste foto's had gepost, even kwijt wie dat weer was) even natellen wie het meeste foto's heeft geplaatst op de daarvoor bedoelde dag (late of vroege posts tellen dus niet). De persoon die dan deze maand het meeste heeft gepost kan een nieuwe challengereeks voor februari bedenken.
Dus even geduld, Lauren heeft hier vast nog niet gekeken ;-)

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

1 februari 2014, 21:14

Oehh ben benieuwd wie het gaat worden en wat de nieuwe opdrachten worden! Maarre dat tellen duurt wel even hoor ;-) Je moet zoveel pagina's doorkijken

En ik had trouwens wel de late post ook gwn meegeteld...geen idee wrm maar goed haha ;-)

" Het is de bedoeling dat TS (en de ander persoon die in dec het meeste foto's had gepost, even kwijt wie dat weer was) even natellen wie het meeste foto's heeft geplaatst op de daarvoor bedoelde dag (late of vroege posts tellen dus niet). De persoon die dan deze maand het meeste heeft gepost kan een nieuwe challengereeks voor februari bedenken.
Dus even geduld, Lauren heeft hier vast nog niet gekeken ;-) "


Oké maar 1 februari telt dan al dus niet meer mee neem ik aan hè... Want dat gaat nu niet meer lukken. ;-)

Golden Girls

2 februari 2014, 07:57

ik ben aan het tellen, maar moet nu naar show.
jullie horen vanavond wie de challenge voor februari mag bedenken :-D

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

2 februari 2014, 11:27

" ik ben aan het tellen, maar moet nu naar show.
jullie horen vanavond wie de challenge voor februari mag bedenken  :-D "


Ben benieuwd wie het word! Succes op de show :-D

Golden Girls

2 februari 2014, 21:37

Sorry, lange dag... ga nu naar bed, hoofdpijn...
Zal morgenavond kijken en anders mag iemand 'm gewoon openen die het leuk vind en inspiratie heeft! En hier dan even een link plaatsen :-D

-

2 februari 2014, 21:49

Als iemand anders dan het tellen op zich neemt ? :-)

Antje en de beestenbende

2 februari 2014, 22:24

Ik wil zeggen als ik degene ben met de meeste foto's wil ik het nieuwe topic graag door iemand anders laten doen.
Ik was me er niet van bewust dat als je de meeste foto's had jij het topic voor de volgende maand moet/kan doen.

Angelique; Bruno, Charlie & Fenna

3 februari 2014, 07:20

" Ik wil zeggen als ik degene ben met de meeste foto's wil ik het nieuwe topic graag door iemand anders laten doen.
Ik was me er niet van bewust dat als je de meeste foto's had jij het topic voor de volgende maand moet/kan doen. "


Dat had ik bedacht toen ik het eerste topic van de Foto Chalenge openden. Die van December zie link in openings post en daar staat de hele uitleg ;-)

Anders kan ik vanmiddag de stemmen wel even tellen (of miss iemand anders?) zodat we weer op dag 2 kunnen beginnen net als de 2 vorige maanden :-D

Ging show goed Suus?

^