arme schat... :'( hersenvlies - en ruggemergontsteking

72 reacties · pagina 3 van 3
Shih Tzu Alles over de Shih TzuKarakter, verzorging en wat baasjes van het ras vinden

damara & kinky

16 februari 2014, 17:18

ik heb je reactie gemist blijkbaar Marry! het spijt me...

het gaat best goed met Kinky. ze heeft vorige week nog een week lang iedere ochtend moeten overgeven maar na een medicijntje tegen de misselijkheid en aangepast voeren was dat ook over.

 

ze loopt nog een beetje alsof ze dronken is en op gladde vloeren glijdt ze erg gauw uit. zelf vindt ze dat volgens mij niet zo'n punt.

 

aanstaande maandag kan ik eindelijk mijn 8 weken-controle-afspraak maken, want ik zou het toch fijn vinden als de specialist weer naar haar kijkt... ook een beetje spannend!

damara & kinky schreef het onderwerp

26 februari 2014, 11:46

Gisteren zijn we op controle geweest! 

Het arme ding is opnieuw onder narcose geweest voor een ruggemerg punctie.

 

De ontsteking waarden in het ruggenmerg mogen tussen de 0 en de 5 zitten. Kinky's waarden zaten rond de 99, maar 8 weken geleden was dit door de 600 !!

 

We zijn er nog niet maar er is toch zeker grote vooruitgang :)

 

Over 8 weken controleren we opnieuw en kunnen we 

dan hopelijk de medicatie iets af gaan bouwen...

Eurasier jongen

gewijzigd 27 februari 2014, 00:01 3 doggies

Nou, ik heb weer bijgelezen. Krijg blijkbaar geen notificaties meer. 

Blij om te lezen, dat de medicijnen zijn aangeslagen,  en dat je inmiddels ook weet dat  Kinky toch ook wel beroerd van de grote dosis prednison was. Hopelijk gaat het met de andere medicijnen beter. Of kun je alleen verder met een onderhouds dosis. 

Jullie hebben nog wel  en hele weg te gaan, maar stapje voor stapje op de goede weg zullen we hopen. 

 

Sterkte 

Noëlla en ~Ioki~

27 februari 2014, 08:56 3 doggies

Ik had gisteren een reactie geplaatst maar zie deze niet, zal weer iets vergeten hebben 

Ja langzaam gaat ook maar elke dag wat beter en jullie komen er hoor 

Nog heel veel beterschap voor Kinky en veel goede moed voor jou he, niet opgeven beiden, het komt goed !!

Suzanne en Luca

27 februari 2014, 09:03 3 doggies

Wat waren die waardes hoog! Gelukkig gaat het dus de goede kant op, een opluchtig! Succes met de laatste weeken! 

Knuffeltje voor Kinky! 

Anny en Lance

18 maart 2014, 14:54 3 doggies

Ik heb net pas alles gelezen..pfff. Niet niks.

Ben dus blij voor jullie dat het de goed richting uitgaat.

Hopelijk blijft het zo gaan. Ik blijf volgen en knuffel voor jouw flinke Kinky

Doberkiki

20 maart 2014, 23:05 3 doggies

kreeg geen updates meer, maar heb er ook al aan moeten denken.

 

Gaat het? beterschap!

Dobrygoedgekeurde fokker

21 maart 2014, 10:24 2 doggies

ik dacht ook even kijken hoe het inmiddels gaat met Kinky

damara & kinky schreef het onderwerp

21 maart 2014, 12:22

Hallo lieve allemaal! Wat leuk om te zien dat iedereen nog steeds mee leeft!

Het gaat goed met kinky. We doen onze normale wandelingetjes weer, al zijn ze dan kort. Ook is ze erg speels. Springen gaat ook goed, enkel stil staan, om te drinken of te eten bijvoorbeeld, is lastig, dan kiepert ze steeds een beetje om met haar achterkant. Toch vind ze dit zelf volgens mij niet echt een punt. Haar eet- en drink bakje staat nu langs de rand van het vloerkleed, want daarop heeft ze meer grip dan op de tegels of het laminaat :-)
Wanneer ze enthousiast is, bijvoorbeeld als ik thuis kom, ziet het er ook een beetje aandoenlijk uit, haar achterpootjes zwieberen een beetje.

medisch gezien weten we pas over 2 maanden weer meer, dan krijgt ze opnieuw een ruggenmerg punctie. Dan weten we ook of de medicatie minder mag/kan, want hier is ze sommige dagen wel een beetje misselijk van...

Marry, Catootje (RIP) en Lotje (RIP)

21 maart 2014, 14:49 3 doggies

Hallo Damara,

 

Dank  je wel voor de update.

Fijn om te lezen dat het nog steeds de goede kant opgaat met Kinky 

^