" ha hoi sorry het duurde even, de da die wij gebruiken als er niet hele erge spoed is zit een eindje weg, maar dan heb je ook wat! super geholpen en allebei weer happy. James nog niet helemaal maar hij drinkt weer!
ben ook echt niet voor niks geweest, met zijn symptomen waren er inderdaad 2 scenario's: verstopping verhaal of toch een virus. Gelukkig in dit geval een virus. medicatie gekregen tegen de misselijkheid en om de eetlust en dus ook 'drinklust' weer op gang te helpen. en medicatie in pilvorm tegen misselijkheid en antibiotica in 1 voor de komende dagen.
heb wel het idee dat we op het juiste spoor zitten, binnen een uur zn eetlust weer terug en ook weer drinken.
nog totaal niet lekker maar das ook niet zo raar. blijf dicht bij m en ben blij voor m voor nu

arme stakker..
ben zelf ook wel echt moe nu. ben veels te onzeker en ga dan twijfelen of mijn gevoel wel klopt. t is echt niet dat ik niet t beste wil voor m maar twijfel dan dus echt te veel. doe ik nu dus ook niet meer! da zei precies wat ik dacht dus dat hou ik maar vast.
Super bedankt allemaal voor de tactvolle schop onder de kont!
moet eerlijk zeggen dat ik evengoed wel gegaan was, maar dan misschien een half uur later en als het wel verstopping was geweest had dat wel uit kunnen maken. dusss.. bedankt!


ook namens James die nu brak ligt te zijn hier..
"