Magic 2

11 reacties

jen (gast)

31 oktober 2009, 13:23

Wij hebben nu 6 weken geleden afscheid moeten nemen van onze knuffel beer Magic. Het is een groot verlies voor ons maar ook voor zijn broer. Hij ging er echt aan onder door.Wij hebben een hele snelle beslissing moeten nemen om hem er door heen te trekken Nu is er sinds 2 weken weer een pup bij gekomen en Hij doet of hij hem niet leuk vind maar onder tussen begint hij wel weer de oude te worden. Ik word niet begroet maar de kleine wel Daarna gaat hij wel weer gelijk mopperen en de pup mag ook echt niet op Magic zijn plekje liggen maar wij merken wel dat hij hem stiekem toch wel leuk vind.En we weten ook dat zonder de pup hij er nu ook niet meer geweest zou zijn. Wij weten dat het geen vervanging is en de pijn word er ook niet minder van maar ik ben blij dat we niet nog een keer afscheid moeten nemen van een veelste jonge hond( 6 jaar).

De kinderen uit de angst therapie Missen je ook Magic je broer Frodo kan je nu niet meer vervangen en Paxse is is nog te klein en die bijt juist Jammer dat jij er niet meer bent om hem op te leiden.Knuffelen kunnen die twee ook al niet en zo zijn er nog heel veel dingen die jullie juist zo uniek maakte en toch twee handen op een waren.Frodo heeft het net overleeft en word langzaam zich zelf weer maar spelen met andere honden dat zit er echt nog steeds niet in.dat deden jullie altijd alleen maar samen nooit met andere.

Magic we missen je en houden nog steeds erg veel van je xxx

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Magic 2 " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

31 oktober 2009, 13:52

ik snap dat je Magic mist.

hij had vast en zeker een geweldig leven bij jullie gehad!

liefs, Uma

Liesbeth/Skinny

31 oktober 2009, 14:46

veel sterkte toegewenst


gr liesbeth

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

31 oktober 2009, 15:57

Heel veel sterkte met jullie verlies. Een pup erbij is idd geen vervanging, maar kan het verdriet wel verzachten.

vind het zo,n lief berichtje van je, jij jullie hebben tijd nodig om dit verlies te verwerken, ook jou hond heeft die tijd nodig, het is al mooi dat tie alsof doet dat tie de pup accepteerd, geloof me maar, over een paar maanden zijn het dikke vrienden. gun hem wat tijd, en heus het komt goed met die kanjer van jullie.

en voor jullie ? heel veel sterkte met het verlies, en heus , de pijn wordt minder, en straks denk je nog alleen aan de goede herinneringen van je overleden lieverd.

gr. willemijn

heike

31 oktober 2009, 17:19

heel veel sterkte tegewenst :'(

joke&taat

1 november 2009, 10:25

Heel veel sterkte met het verlies van jullie maatje
liefs joke

weg

2 november 2009, 11:50

heel veel lieve sterkte ,met het gemis van jullie
vriend,en dat die grote maar opfleurd met puppy guppy

hou je taai,xxx mag en bruco

HILL

2 november 2009, 12:14

Sterkte :'(

Isabella

2 november 2009, 21:11

Ook ik wens jullie sterkte!

gizmo

4 november 2009, 17:01

gizmo

4 november 2009, 17:02

veel sterkte
gr gizmo

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Magic 2 " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^