Dat had Max inderdaad ook rond zijn wond en in de liezen....
Wij smeerden er (op aanraden van de DA) calendulan op (geirriteerde huid, niet op de wond!!) en dan gind 1 van zn rompers weer aan, of kreeg hij de cloud collar om. (Of de kap)
Dan kon het even luchten, verkoelen, en intrekken.... Max ging er dan altijd even voorliggen.. "
Heb net dr romper gewassen, dus dat is weer schoon. gelijk rondom de wond ingesmeerd met uierzalf, maar dit nam ze me niet in dank af. Begon me met dr achterpoot te trappen en probeerde omhoog te komen. Dus maar ff vluchtig gedaan.
Gerrum t beestje! Dat ze zo´n pijn heeft. Vind t zo gek dat je hier op t forum allemaal leest dat de honden met n paar dagen zichzelf weer zijn. Nou Djyla staat echt nog niet op als t niet hoeft.. slapen doet ze niet super veel. meestal ligt ze gewoon met dr ogen open rond te kijken.
Daarbij nog zo iets, ze drinkt niet, want ze loopt niet naar dr bak. Als ze dr vlees op heeft krijgt ze zon jeuk dat ze terug stormt naar dr plaats, dus dan heeft ze nog niet gedronken.. heb de bak water dus verschillende keren naar dr plaats gebracht en dan heeft ze behoorlijke dorst.. nog maar even verwennen dan en wanneer blijkt dat ze weer wat meer zelf gaat opstaan en lopen, mag ze zelf weer drinken


Reageren







)