Fotograaf geholpen met haar [studie]opdracht.

6 reacties

Hanna

gewijzigd 12 december 2013, 13:46

Afgelopen dinsdag hebben we mee mogen helpen met een opdracht van een fotograaf. Was een leuke ervaring.



















Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

12 december 2013, 13:59 3 doggies

Leuke foto's! De lijnen in je hand vind ik erg mooi (foto 3). Maar nu ben ik wel benieuwd wat de opdracht was :-D

Marissa & Zuko

12 december 2013, 14:03 3 doggies

Leuke foto's hoor! Ik vind foto 2 het leukst. Dat hele roedeltje zo ontspannen bij elkaar. Mooi gezicht. Maar ben net zoals Marlies wel benieuwd wat dan de opdracht sas.

Hanna schreef het onderwerp

gewijzigd 12 december 2013, 14:58

De opdracht titel was "een leuke/dagelijkse bezigheid"

Technische opdrachten weet ik niet, het is een studie opdracht.

We hebben meegeholpen als "figuranten", dat was al een hele leuke ervaring. We hebben lekker gewandeld in Groenendaal, Was een leuke ontspannen combinatie.

Marissa & Zuko

12 december 2013, 15:39 3 doggies

" De opdracht titel was "een leuke/dagelijkse bezigheid"

Technische opdrachten weet ik niet, het is een studie opdracht.

We hebben meegeholpen als "figuranten", dat was al een hele leuke ervaring. We hebben lekker gewandeld in Groenendaal, Was een leuke ontspannen combinatie. "


Ontspannen ziet het er zeker uit. Heerlijk ;-)

-

12 december 2013, 16:23 3 doggies

2 en 7 zijn echt prachtig!!!

Randje

12 december 2013, 16:54 3 doggies

Prachtige foto's van een prachtige roedel. Ik had ze op Facebook ook al voorbij zien komen. Een leuke dagelijkse bezigheid is het absoluut, alledaags zijn jullie zeker niet ;-)

^