Kong vullen

16 reacties

Kris

29 oktober 2009, 14:41

Waarmee vullen jullie de kong? En waarmee maken jullie hem dicht?
Ik vind de brokjes en kaas een beetje saai worden, dus het ik ben op zoek naar inspiratie!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kong vullen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

G & M

29 oktober 2009, 14:43 3 doggies

kalfs leverworst kun je mee vullen, O-)

.

29 oktober 2009, 14:44 3 doggies

Sommige smeren hem in met pindakaas..
Of doen er wat lekker in en vriezen ze het in, hebben ze een ijsje..
Je kan ook smeerkaas, of worst er in doen..
Ik deed er koekjes in, maar als ik eerlijk ben onze hond gaf geen donder om zijn KONG... ;-)

Succes ermee,,,,

29 oktober 2009, 14:44 3 doggies

Pindakaas kan er ook nog in :-)

G & M

29 oktober 2009, 14:54 3 doggies

je kan ooooooooook, gekookte kip geven!

G & M

29 oktober 2009, 15:03

IKW EEEEET WAT Lekkers....
blanke pasta met gerult gegehakt, en dan de pasta zo plakkerig laten koken dat het een soort van plakspul wordt! :-D

Kirsten & Cacao

29 oktober 2009, 15:16

Vis, KVV, kwark, yoghurt, brokjes, koekjes, komkommer, wortel... hier gaat er alles in wat Cacao lekker vindt.

Soms een beetje pindakaas, maar dat probeer ik te beperken.

dacht even wachten, dus pindakaas, hahaha iedereen komt met pindakaas, wat zal jouw hond smullen van die pindakaas. hihihihi en vele smeerkaas, neem de magere variant. :-D :-D

Kirsten & Cacao

29 oktober 2009, 15:24

ja ik hoor iedereen over pindakaas, maar ik dacht ook gelezen te hebben dat noten en pinda's niet heel goed is voor de hond, en daarbij is pindakaas erg gezoet. Dus ik neem altijd maar een klein beetje.

Meestal neem ik een theelepeltje pindakaas, en daar druk ik wat kleine brokjes in, waarmee ik dan het onderste gaatje dicht kan maken.

Lydia en Yago

29 oktober 2009, 15:52

ik vul hem met kleine snoepjes, beetje paté (Kong) en dan een hondekoekje van Kong om af te sluiten. heb er in de zomer ook al stukjes appel ingestopt. voorlopig hou ik het daarbij omdat Yago nog zo jong is. een poos geleden heb ik hem eens een bot (van de dierenwinkel) gegeven en dat is hem toen niet best bekomen. mag ik hem al een bot van bij de slager geven?

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

29 oktober 2009, 17:43

Leverpastei, pindakaas, gesmolten kaas, fruit, yoghurt, jam, stukjes vlees, stukjes groente... ik doe er van alles in :-D.

Roos

29 oktober 2009, 22:45

doen jullie hem na gebruik in afwas machine?

Esther (Woezel&Keiko)

30 oktober 2009, 00:08

Roos, ja ik doe hem wel in de afwasmachine, wordt keurig mooi schoon !

Ik had laatst ook gevraagd hier wat ik in de puppy kong kon doen en kreeg toen deze link
Misschien heb je er wat aan Kris ?

http://members.home.nl/r.kwantes/kong-recepten.html

ja niet erg origineel, maar ik doe er ook pindakaas in. Eerst vond ze de kong maar niks. Maar laatst had ze m zelf tevoorschijn gehaalt en ging ze er mee spelen.

De eerste keer deed ik er pindakaas in en toen heeft Mila m verstopt (?) Echt weken daarna vond ik m ergens. Lekker vol met pindakaas en.....schimmel!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kong vullen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^