Hoi Sander,
Dank voor je krabbel en je vertrouwen...ik zou als je een wat oudere Schapendoes op het oog hebt(misschien wel via www.dierenasiels.com)jouw Molly meenemen en laten kennismaken op neutraal terrein.Dus ergens waar beiden het terrein niet kennen...een hond is altijd eerlijk en zal duidelijk laten zien of ze mekaar liggen of niet...weet je het niet zeker,dan kan je nog een keer een ontmoeting tussen hun 2 regelen.Zorg,dat ze vrij kunnen lopen en elkaar kunnen besnuffelen en kijk goed hoe ze op elkaar reageren.
Mocht je dan besluiten de hond te nemen,dan kunnen binnenshuis wel nog dingen gebeuren,die je niet had verwacht.Jouw Molly is daar thuis en kan de ander dan toch nog als indringer zien.Geef het dan de tijd om hen uit te laten maken,wie hoger in rang is.Dat kan op een hele vriendelijke manier,zoals mijn Zazou en Sam deden(het staartenspel).Bemoei je er liever niet mee,want dan kunnen irritaties nog meer gaan oplopen(tenzij het echt gemeen wordt).
Laat even horen,als je een hondje op het oog hebt...je mag me altijd dingen vragen,ook via mijn persoonlijke mail:[email protected]
Tot hoors!
groetjes van Ingrid en haar viervoeters