Kou - kou - kou :D

16 reacties

Luca & de poezels ^_^

23 november 2013, 11:09

Hebben jullie hondjes ook zo een kou de laatste tijd? Of zoals wij in Antwerpen zeggen kouschijters :-D

Luca kent er toch wel wat van hoor ! Zodra ik mijn deken in de zetel pak is hij er. Wat een "stoere" bulldog heb ik toch :-D






---

26 november 2013, 11:44 3 doggies

Hahaha lekker warm!
Kunnen ze bij mij thuis inderdaad ook wat van :-D hihi

Luca & de poezels ^_^ schreef het onderwerp

29 november 2013, 12:32

En gisteren heeft hij mijn nieuwe trui gestolen :-D  Heb ze daarna zelf terug snel afgepakt ;-)

Melissa en Jeffrey & Hummer

29 november 2013, 12:34 3 doggies

wat een leuke foto's!!
mijn stoere stafford pup vind het ook koud hoor, zodra hij de kans krijgt gaat ie half op schoot liggen en duwt gauw zijn neus tussen me beneden, en dan zeg ik ''heb je het koud hummer'' duwt ie bijna heel zijn kop tussen me benen hahaha. Of hij probeert zijn koppie in de zak van me vest te duwen hahaha

Luca & de poezels ^_^ schreef het onderwerp

29 november 2013, 12:37

Ik dacht eigenlijk dat enkel poezen dat zo erg hadden :-DMaar zijn kopje gaat hier meteen naar omhoog zodra ik mijn fleece dekentje vast neem. Dan komt hij heerlijk bij me zitten en moet ik hem er mee onder steken :-D

Melissa en Jeffrey & Hummer

29 november 2013, 12:39 3 doggies

" Ik dacht eigenlijk dat enkel poezen dat zo erg hadden :-DMaar zijn kopje gaat hier meteen naar omhoog zodra ik mijn fleece dekentje vast neem. Dan komt hij heerlijk bij me zitten en moet ik hem er mee onder steken :-D "


hihi, maar 1 voordeel jij krijgt het ook lekker warm haha. Denk dat hummer beetje op zijn vrouwtje lijkt..... hihi, ik heb het ook 9 van de 10 keer koud haha

nora jazzy en poppy

29 november 2013, 12:39 3 doggies

ohhh dat koppie. ;-) hier ook twee koukleumen :-D :-D

Ginger

29 november 2013, 12:47 3 doggies

Hier heeft Ginger het ook altijd koud, heerlijk kruipen in dekentjes is favoriet. En mijn bed is haar troon, als ze het koud krijgt sneakt ze naar boven en gaat heerlijk onder de dekens kruipen. Heerlijk zo'n oud stafford lichaam tegen je aan. Aangezien ik het snachts ook altijd koud heb is het heerlijk met zn 2tjes onder de dekens :-D

En Kara begrijpt er niks van, kou is fijn. Hebben we de kachel aan, gooit madame de achterdeur open om buiten te gaan liggen in de kou. Ze slaapt overdag ook buiten.

Luca & de poezels ^_^ schreef het onderwerp

29 november 2013, 12:48

Ik kan er toch ook van genieten hoor :-D  Zeker als ik dan echt ziek ben en hij lekker dicht tegen me komt liggen. En dan durft het wel eens gebeuren dat we beide in slaap vallen :p En dan hier en daar nog een kat erbij :-DJe ligt hier nooit alleen :-D

Melissa en Jeffrey & Hummer

29 november 2013, 13:15 3 doggies

jippie heb er een kunnen maken normaal gaat ie dan anders liggen haha, of loopt weg

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

29 november 2013, 14:22 3 doggies

proest, wat een fotoos, een grote glimlach op mijn gezicht, maar.......


zou ik Bamse zo inpakken, dan gaat ze toch echt spontaan in de rui en komt daaruit met een heel dun vachtje, wij zitten in 14/15 graden, wil haar niet met dit bar en boos weer buiten laten, moet er dan ook wat voor over hebben om haar binnen te houden.

prachtige fotoos, maar uhhhh rui gaat wel het hele jaar door dan he. :-D en wanneer ze naar buiten gaan met dit barre weer, jasje aan he. :-)

Nana

29 november 2013, 14:23 3 doggies

Wat een lekker ding, die Luca. Die ligt daar gewoon lekker te genieten. Geef hem eens ongelijk.

Nana

29 november 2013, 14:25 3 doggies

Nog even een vraag. Misschien een hele stomme, maar...... als de hond een koude neus heeft, kan ik er dan van uit gaan, dat hij het koud heeft?

Kiki met Harley D. & Pampus

29 november 2013, 14:39 3 doggies

haha ahw wat een dotje ;-)

hier een die absoluut niet onder een dekentje wilt liggen.
zelfs toen hij in de uitslaapkamer lag en de doktoren hem op een warmhoudmatje hebben gelegd met een dekentje lichtjes over hem heen had hij al zijn kracht verzamelt om er maar niet onder te liggen ;-)

Luca & de poezels ^_^ schreef het onderwerp

29 november 2013, 14:56

Buiten heeft hij het dan weer niet zo koud :-DHij vind het heerlijk om in de sneeuw buiten rond te lopen en ook als er wat meer wind staat. Maar regen... Daar heeft hij een hekel aan.

Ik weet eigenlijk niet of een koude neus betekent dat ze het koud hebben. Soms voelt Luca wel koud aan maar dan is dat meestal omdat hij net op de stenen vloer heeft gelegen.

Robbie

29 november 2013, 16:04 3 doggies

Nee! Logan is niet meer te houden met deze kou. hoe kouder hoe beter. Hij heeft juist een rot tijd gehad met de warmte van afgelopen zomer. Vorig jaar vrat hij zelfs 't ijs in de sloten kapot zodat hij een lekker ijswater-bad kon nemen.
gelukkig houd ik zelf ook erg van de wintermaanden. Weinig mensen op straat en een lekker ruige en pure natuur met een nep wolf die helemaal in zijn element is. Terrashaard aan, ijskoud glas Weduwe Joustra Berenburg, een vuist vol cabanossi worstjes, goed gezelschap, sigaar en een halve wolf naast me in de sneeuw. Kan niet wachten op hartje winter!

^