Niet goed worden tijdens het uitlaten.

6 reacties

Wilma en Dobby (RIP)

27 oktober 2009, 16:22

Puf puf, man wat heb ik het warm. Zo warm dat het zweet met straaltjes van me afloopt, ik met open jas buiten liep en ook mijn vest open.

Wat blijkt? Is het 15 graden, en dat had ik niet door. Maar ik had wel mijn winterjas aan. En een vest. Ik ging zowat tegen de vlakte in het park. En ik kan het weten, want ik ben al een keer eerder flauwgevallen door de hitte en twee keer bijna.

Mijn benen voelde niet helemaal zeker meer en dan sta je daar met een jonge spring in het veld van iets minder dan 30 kilo. Da's toch wel even eng. Natuurlijk, ik kan altijd op de grond gaan zitten als je echt voelt dat je zowat flauwvalt (zo heb ik ook een keer toen het heel warm was na het bloedprikken naast het lab op de stoep gaan zitten. De combinatie hitte en zéér pijnlijke bloedafname was net iets teveel.), maar met een hond erbij is dat toch niet leuk. En dan maar hopen dat je geen situaties tegenkomt waar de hond van denkt "sprint!". Oef!

Dat was zojuist dus niet lekker relaxt lopen.

Zouden honden aanvoelen (en horen in je stem) dat het niet helemaal goed gaat en zich wat rustiger gedragen of juist misbruik willen maken? Dobby gedroeg zich bijna voorbeeldig daarnet, maar maakte minder contact. Niet aan mijn hand neuzen, minder omkijken. Maar ook: minder de lijn strak trekken.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Niet goed worden tijdens het uitlaten." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

-Iris & Tommy-

27 oktober 2009, 16:27 3 doggies

ik denk wel dat honden dat aan kunnen voelen

Angelo

27 oktober 2009, 16:33 3 doggies

Tuurlijk kunnen ze dat aanvoelen.
Alleen maar aan de intonatie van je stem en je lichaamshouding kunnen zij zien in welke stemming je bent.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

27 oktober 2009, 16:41 3 doggies

ja honden voelen dat aan, ik ben ook eens naar geweest tijdens wandelen, ging op een bankje zitten en de hond kwam naast me zitten, niets interesserde haar , geen omgeving niets, de mensen niet de honden niet, niks, ze bleef lekker naast me zitten, knapte er van op. dus ja honden voelen dat aan.
en zijn behept met je. je gedachten kunnen ze toch ook lezen, telepatische gedachten breng je over op je hond, daar geloof ik heilig in.

willemijn

-Iris & Tommy-

27 oktober 2009, 16:58

jah dat ben ik met willemijn eens ik geloof dat honden alles kunnen aan voelen hoe jij je voelt en daar reageren ze op een bepaald emanier op

weg

27 oktober 2009, 17:04

Zeker weten dat ze het aanvoelen,als ik migrane heb
is Bruco meer bij mij kruiperig,
en als ik van de druip ben,kijkt hij en hup boven op
mij,hoe zo hij zere poten en ik blauwe plekken,
morper ik niet tegen hem maar in het algemeen,gaat hij
is zo zitten kijken van gaat het wel is het over dan
komt hij weer bij mij kruipen,lichaamstaal de hond die
kent ze allemaal,zeker weten :-D

tana

27 oktober 2009, 17:21

honden voelen feilloos je stemming aan. :-) tana.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Niet goed worden tijdens het uitlaten." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^