pluto houd van grote boomstammen

7 reacties

jo

27 oktober 2009, 15:09

kleiner vindt ik ze nooit hoe groter hoe leuker ik het vindt ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pluto houd van grote boomstammen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lisa

27 oktober 2009, 15:10 3 doggies

Hahaha Jo dat is echt prachtig!!!!

Liesbeth/Skinny

27 oktober 2009, 15:11 3 doggies

wat een prachtig gezicht :-D


gr liesbeth

Joke > Jimmy,Sjenna ,Floortje .

27 oktober 2009, 15:22 3 doggies

Hoi Jo.

Je ziet aan de foto dat Pluto er moeite mee heeft maar hij laat zich niet kennen, :-D

Schattig om te zien.

Groetjes
Joke

HILL

27 oktober 2009, 17:04 3 doggies

Hahah super he,,had mn beau ook een keer,,(leuk verhaal)ik helemaal opgetut (omdat ik smiddags met groepje op stap zou gaan designe jurk aan ..ach denkik kan nog wel eff met beau naar st.bos..zwemmen etc..meneer springt inm water grijpt een boomstam,,tig keer groter dan ie zelf..kreeg hem echt niet mee? ik roepen los los,,nou mooi niet ,hond onder water kwam niet omhoog,,zucht slippers uit en ben er in gedoken..hond onder water weg gehaald,,zie je voor je? hij kijkt me aan zo van spooor jij wel..tja de mensen die pauze hadden daar(van kantoor) keken ook zo van..nait normaal hahahahha sta je dan in je desgne jurk,,stinken van water,,hahahahahah leuk hond en stokjes

Anita

27 oktober 2009, 22:38

Zeg dat wel, een flinke stam! :-D
Heeft hij meteen zijn fitnes gehad...

Groetjes, Anita.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pluto houd van grote boomstammen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^