Pelle (gast)
Ik zie een heerlijk dalmatenbuikje op de laatste foto! Kan daar nooit vanaf blijven met Pelle. Een dalmaat zit iets anders dan andere honden en dan dat buikje, heerlijk!
Sowieso kroelt een dalmatier fijn, haha! Vind jou Pom ook echt een mooi-tje hoor!

Reageren




ik merk dat ik zelf nog even moet wennen aan de aandacht verdelen tussen de 2 (ben bang dat ik er 1 tekort doe) maar verder gaat het super





oh en hier een hele jaloerse luna die niet op de vensterbank kan/mag maar het helemaal geweldog zou vinden! Wat een ideaal plekje!




als de ochtendwandeling te lang op zich laat wachten gaat ze opzoek naar dingen, zo heeft ze gister een plint gesloopt en een paar weken geleden de rubberen rand van de wasmachine
daarintegen is ze dus heeeel enthousiast wat zoekspelletjes, trainen etc. betreft! echt zo leuk om te zien.. Ik ben van plan met haar te gaan canicrossen als ze oud genoeg is, denk dat ze dat ook heerlijk vind..



