help het blaft!!

8 reacties

wil geen lid zijn

25 oktober 2009, 15:23

1 van mijn oppashondjes blaft en gromt tegen iedere hond/mens dat ze niet kent! dit is echt niet normaal en helemaal niet leuk. ze gaat echt te keer. Ik heb geen idee hoe ik hier mee om moet gaan want ons indy blaft nooit!! wat kan ik hier tegen doen. ?????? ik word er echt gek van.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "help het blaft!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

een oppashond, heb je dus niet voor lang, neem wat heerlijks mee in je hand, begint dat vervelende geblaf ? leid hem af, met het voertje, kijk of hij interesse heeft, en beloon hem dan voor het gedrag. leid de hond langs de bewuste hond/mens. en hou het voertjes nog even in je hand, een stuk verder laat je hem zitten, en beloon deze hond.

wil geen lid zijn schreef het onderwerp

25 oktober 2009, 15:31

ik ga het proberen. maar ben bang dat het niet veel uithaald. deze hond doet dit al meer dan een jaar! ik weet dat het te veel gevraagd is om dit even snel af te leren. Ik vind het ook allemaal heel moeilijk omdat ik ook het idee heb dat ik indy op dit moment te wijnig kan leren. Maar ik doe me best. het is wat hoor. 1 die trekt!! en een die blaft. en ons indy loopt er echt tussen van wat doen ze toch allemaal!

het zijn oppas honden begrijp ik, dus je niet al te druk maken, je kan de honden niet even opvoeden, dat heeft tijd nodig, je zou ze een voor een kunnen uitlaten, weet wel dat je dan zowat de hele dag bezig bent, maar als je je zo ergert. en de uitlaat tijden kan je een beetje aanpassen, je weet wanneer de meeste honden uitgaan, die tijden kan je dan een beetje ontwijken, en denk maar zo, ze gaan weer naar huis toch ?
en heb het er eens over met de eigenaar, misschien kan die het ook eens proberen dit gedrag af te leren, want dat kan wel hoor. als je maar de tijd er voor neemt, en dat heb je niet met een oppashond.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

25 oktober 2009, 15:43

Ik zou dan omdraaien en in het gezichtsveld van de hond gaan staan. Dan proberen af te leiden met een commando, spelletje of iets lekkers.

De Mecheltjes clan

25 oktober 2009, 15:54

Hoi Femke,

Femke laat de hond op rustige tijdstippen uit en neem haar alleen mee.

Neem voldoende voertjes(kaasjes) mee en maak gebruik van het hongergevoel van de hond.Geef haar wat minder eten dan normaal. Afleiden en aandachtsoefeningen, maar dat is voor jou best moeilijk omdat dit je oppashond is.

Maar probeer het alvast eens om haar alleen uit te laten, en het geven van voertjes. Ook niet in een rechte lijn naar een andere hond toelopen dat kan je oppashondje als iets bedreigends ervaren. Dus met een bocht om de andere hond heen lopen en geef haar daarbij kaasjes/worst en blijf zelf zo kalm mogelijk.Het komt op mij over dat het een heel onzeker hondje is.probeer ook de lijn zo slap mogelijk te laten hangen zodat het hondje niet het gevoel heeft dat ze door de strakke lijn gesteund wordt door jou.

Lieve groet,
Wilma

Dobrygoedgekeurde fokker

25 oktober 2009, 15:57



Ik zou haar ook met iets heel lekkers naar de kant halen en laten zitten totdat de andere hond of het mens voorbij gelopen is zodat ze zo rustig mogelijk blijft. Dat is voor jou ook het rustigst, en haar apart uitlaten op rustige tijden.

Hoe vond je vriendin het bezoek van haar hond trouwens?

wil geen lid zijn schreef het onderwerp

25 oktober 2009, 18:23

dat vond ze heel erg fijn!!. de hondjes zijn nu weer even bij hun baasje. hebben wij weer even rust hier. maar ik ben bang dat ze zo weer hier zijn. (dat het slechter gaat met haar) maar we wachten even af. Ik ga vanaaf op bezoek.

De Mecheltjes clan

25 oktober 2009, 18:28

Hoi Femke, veel sterkte vanavond, het valt niet mee hé.
Je vriendin is blij met een vriendin als jij dat weet ik zeker.


Lieve groet,
Wilma

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "help het blaft!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^