gelukt!

3 reacties

suus

25 oktober 2009, 12:45

Hallo allemaal,

Ik kon het oorspronkelijke topic niet terugvinden maar vond het toch een berichtje waard...

Met veel moeite hebben we onze labardorpup van 8mnd zo'n 6 weken geleden geleerd om de trap op te lopen (onze huiskamer/keuken is op 1 hoog). Het was een flinke uitdaging want hij was totaal in paniek als we hem halverwege neerzetten. Beetje bij beetje is het gelukt.

En sinds gister durft hij er ook zelf af!! We hebben heel wat plakjes salami langs de traptreden gelegd en met z'n tweeen hem aangemoedigd. Dat hielp echt helemaal niks, hij durfde niet eens 1 trede. Gister lijnde m'n vriend hem aan en liep naar beneden en hij liep gewoon mee...!! En vanmorgen deed hij het zelf, heeel langzaam en voorzichtig, treetje voor treetje maar hij doet het wel!

Vanaf nu dus traphekje ervoor want het is niet de bedoeling dat hij het te vaak doet! Ben wel blij hoor want hij weegt zo'n 30kg en omdat ik hem niet meer kon tillen moest hij vaak alleen beneden blijven (als m'n vriend niet thuis was). Nu kan hij gezellig mee naar boven!

Bedankt voor de tips allemaal!

Suus

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gelukt!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

XiBa met Prince

25 oktober 2009, 12:59

:-D Wauw leuk, daar moet je zeker een foto van trekken ;-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

25 oktober 2009, 13:29

Geweldig resultaat! :-)
Leuk, deze update!

goed gedaan, en op de dag, het traphekje ervoor, zodat tie never alleen de trap op kan en af.

rustig achter de hond lopen als je de trap op gaat, en voor de hond lopen als je er af gaat.

ook in een openbare ruimte waar een trap is, is de trap breed genoeg ? samen naast elkaar, je houd de hond vast aan zijn hals band, zodat tie never als een gek de trap af of op kan.

dan is er niks mis mee dat de hond de trap neemt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "gelukt!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^