Echt vindt het helemaal geweldig.
Die nestjes en de puppies
net alsof je zelf puppies hebt
Heerlijk vindt ik het!
Wie ook ?
-Roxanne.
Echt vindt het helemaal geweldig.
Die nestjes en de puppies
net alsof je zelf puppies hebt
Heerlijk vindt ik het!
Wie ook ?
-Roxanne.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Heerlijk al die puppies op het Forum :D" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
ik ben er mee eens
ze zijn allemaal zo schattig
Ik ben het er ook mee eens, ik krijg ze binnenkort zelf.
@ Ingrid'
Hoe meer zielen hoe meer vreugd
Heb je al een dakgboek topic.
Dan kan ik het gaan volgen 
Ik heb zelf een puppy
... Maar pups zijn idd schattig om naar te kijken!
heerlijk een puppy, zwijmel, zwijmel
je zou er haast nog een bij nemen 
Ik ben niet zon fan.
Natuurlijk wel bij de mensen die weten waar ze mee bezig zijn, getest hebben, ingelezen zijn en geschikte honden hebben. Dan leef ik mee en vind het heerlijk die foto's te zien en verhalen te horen.
Maar ik moet helaas soms ook wel mijn hoofd schudden en maar snel weer weg uit dat hoekje,
Jaaa ontzettend schattig om al die kleine dropjes te bewonderen! Ik zal waarschijnlijk zelf nooit een nestje krijgen, dus dat maakt het extra leuk!
@ Mexx.
Gelijk heb je.
Sommige mensen...
Maarja.
er zijn ook goeie mensen de wél weten waar ze mee bezig zijn
xx
Zeker!
En de nieuwe pups van de mensen, die verhalen over de eerste dagen, dat zijn natuurlijk ook geweldige dingen 
Valt me op dat iedereen hier echt superpups heeft
Allemaal goed slapen snachts, snel zindelijk en makkelijk te trainen.
Iedereen heeft 3 doggies ontvanngen van mij
Lieve hondenvrienden
Ik ga slapen.
Ik ben doodop.
ik zie jullie morgen!
Doegg!! xx' en likje van Cupid.
Trusteh!
Ik ben dol op al die kleine pupjes.
Nog een kleine 3 weken en ik sta voor een paar slapeloze nachtjes, met een bevalling die snel kan gaan of lang kan duren.
Kijk er al zo naar uit.
Neem alle pipi en kaka er graag bij, wat je er voor in de plaats krijgt is onbetaalbaar.
Groetjes
Kelly
Natuurlijk zijn puppies schattig, maar ergens kan ik niet enthousiast zijn, er zitten nog zo ontzettend veel honden in slechte omstandigheden te wachten of er zich ooit iemand voor ze zal intresseren.
Helaas kan ik dat niet uit mn hoofd krijgen.
Een nestje pups is inderdaad lief en schattig. Smelt ook als ik hier soms de foto's en filmpjes zien. Maar moet me toch aansluiten bij de mening van Mexx en Dobry.
In mijn achterhoofd speelt toch altijd de gedachte van alle honden in asiels en op marktplaats etc. Zoveel honden die als pup o zo schattig waren en zo de deur uit worden gedaan als ze om wat voor reden dan ook, niet meer zo schattig zijn
zien, moet natuurlijk, zie zijn
ikkeee zo lief allemaal
en een voordeel van al die puppy's is ook dat ik verhalen lees die ik zeker toe kan passen op ons puppy Bentley.
was de eerste weken ook wat radeloos met al die plasjes die in huis werden gedaan en als ik dan las dat er hondjes van 8 maanden nog niet zindelijk te krijgen waren dan hield ik wel eens mijn hart vast en dacht ik sla nog maar wat extra keukenrollen in,...maar ook dat werd minder en ik moet zeggen bentley is nu 19 weken en toch zeker vanaf 14 weken helemaal zindelijk
ook het slapen in de bench is steeds beter gegaan, soms piept hij nog even een minuutje maar vaak is het gewoon stil.
wat wel iets minder is aan puppy's vind ik het puppybijten en het uitdagen maar goed dat doen puppy's en dat is ook niet erg
groetjes, Angelina en een Pootje van Bentley

en dan komt de grote dag.............
leuke al die droppies ze zijn allle maal even lief en leuk
gister deed internet het nogal slecht
Ja echt heerlijk hea
Al die topic's over puppies.
vindt het geweldig!
xx
Nou, ik vind het heeeeerlijk !!!!
Ons pupje is nu 9 weken, en het is alleen maar genieten !!!!!
Zal binnenkort weer eens wat foto's plaatsen.....
doei, Wendy
wij willen alle puppie,s wel wrafwrafwrfa lekker knuffelen ..likjes geven,,wrafwraf..wij vinden kleine hondjes zooooo leuk..maar ze vinden ons soms beetje eng wrafwraf,,omdat we zo groot zijn,,
als ze nou allemaal een goed tehuis vinden/hebben en niet naar een jaar gedumpt worden of later vind ik het ook geweldig
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Heerlijk al die puppies op het Forum :D" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.