Als het na 4 keer wandelen zou zijn opgelost dan had half HP hier ook geen trek-topics geopend.
Is vermoeiend maar hoort erbij. Ga eens ergens op een bv. stille/lege parkeerplaats oefenen en daar ook veel bochten maken. Doe een paar stappen vooruit en keer je abrupt om en loop weer terug. Dezelfde straat op en neer lopen wil ook wel helpen dan heeft ze bij de eerste keer de geuren en andere indrukken al gehad waardoor het concentreren op jouw makkelijker wordt.
En ga met haar alleen als je dat al niet doet.'
"Dat omdraaien heb ik altijd al gedaan. Ze weet zo goed als ze dan naast me loopt dat ik wee romdraai. En wat krijgen we dan, ik draai me op en in versnelde pas begint ze dan weer gaan te trekken. Hoe vaka ik haar aandacht ook heb, het werkt niet. Ik ga nu altijd alleen met haar wandelen, hoe erg ik het ook vind voor de kleintjes.
Ze weet wat ze moet doen als ik stop. Ze komt meteen achter me staan en dan vertrek ik weer en dan trekt ze weer. Het heeft geen effect op haar heb ik de indruk.


Reageren


