Als ik terugkijk naar paar jaar geleden ben ik echt gigantisch van mening veranderd qua welke hondenrassen me aantrekken. Wat ik 'vroeger' verschrikkelijk vond vind ik nu geweldig mooie rassen.
(standaard) poedel -> Heh bah, oude oma-hondjes, frufru, waarom zou je zo'n hond willen.
Maar kijk dan wat een mooi beestje!
![]()
Die poedelteentjes
dat hoofdje
Het ras staat nu op 1 op m'n verlangelijstje voor de (Verre) toekomst.
En de winterlook:

Vroeger vond ik de looks van chinese naakthonden ook verschrikkelijk, nu staat dat ras op nummer 2, als ik ooit een klein hondenras wil. Ik vind ze echt supermooi.
Windhonden vond ik vroeger te iel.. Nu vind ik ze zo'n machtigmooi atletisch lichaam hebben. De reden dat ik ze niet in huis zou halen is omdat ze niet betrouwbaar los kunnen lopen, en dat vind ik zonde want dat is iets waar ik (en honden) juist zo van genieten.

De enige looks die ik op dit moment echt niet mooi vind zijn de platte neuzen. Sommige rassen hebben van nature een plattere neus, maar als je ziet hoe het doorgefokt is vind ik het verschrikkelijk om te zien. Foto's van dat soort honden van 1900 vind ik dan weer een stuk mooier, hoewel nog steeds niet mijn ding.
























