De keuze van de pup was aan ons, maar ik heb me zeker met alle vertrouwen laten informeren door de fokster en de vereniging.
Een goede fokker in mijn ogen heeft heel veel kennis van honden, maar ook van mensen.
En ik had niets met internet, maar sinds ik ons mannetje op het oog had heb ik wat op het net gezeten.
We hebben wat afgeschreven met elkaar en gebeld.
Vorig jaar ook een bezoek gebracht aan de fokster en inmiddels hele goede kennis.En nu alweer bijna 3 jaar later nog steeds vaak contact met elkaar.
Ik kan me heel goed voorstellen dat je de fokker laat kiezen als het vertrouwen er is. Zij/ hij kent de pups als het goed is het beste en maakt ze iedere dag mee . Als je zelf niet kunt gaan kijken of als je gaat de pups bijvoorbeeld veelal slapend aantreft kun je er zelf ook weinig van zeggen.
Bij het ras wat ik heb, kun je wel je voorkeur ook voor kleur hebben en dat kan verschil uitmaken.
En er zijn ook zat fokkers die het zo en zo zelf uitmaken.
Maar het is toch speciaal als je met zo'n een bolletje wol gelijk zo een hele reis maakt. En hoe onwennig het ook was, we hebben genoten.