Luna eet heel graag gras, ze eet het dan ook bij elke kans die ze krijgt. Als ik ergens loop denkt ze vast dat het een lopend buffet is hahahahahaaa..... Ik trek haar wel eens weg of zeg constant "NEEE Luna".
Eergisteren avond vonden we haar erg onrustig, volgens mijn vriend (ik lag al in bed) was ze veel aan het piepen. Ik ben uit bed gegaan en ben bij haar gaan liggen totdat ze rustiger werd en lekker lag te snurken. Ook gisteren was ze erg levendig, aktief en zeurderig.
Vanmorgen kwam mijn vriend beneden en er lag een, volgens zijn zeggen, heeeeele grote berg overgegeven gras en verderop een hele plas vocht/slijm.
Luna is verder nooit ziek en als ze diaree heeft komt ze ons eerst wakker maken om haar buiten te laten, ze doet het nooit binnen.
Het vreemde is dat volgens mijn vriend, de berg gras wel naar poep rook maar dat het er niet als poep uitzag. Nu denk ik dat al dat gras voor een blokkade heeft gezorgd en dat ze dus de inhoud van haar darmen ook heeft uitgekotst. Ze poept en plast overigens gewoon normaal en oogt verder helemaal niet ziek. Wel valt het ons op dat haar buikje iets minder gezwollen is, althans, het viel ons toen pas op dat ze eerder een wat bollig buikje had, wat moeilijk te zien is voor ons aangezien ze na haar sterilisatie een hangbuikje heeft overgehouden.
Iemand dit wel eens meegemaakt? We geven haar nu af en toe een handje brokken om haar buikje wat rust te geven.


Reageren


