Stom hondenfluitje...

36 reacties · pagina 2 van 2

Gies

14 februari 2015, 21:57

Je moet je hondje natuurlijk trainen. Nu heeft Nyx geen idee wat het betekent.

Maar je kan ook de toonhoogte aanpassen (bij dat van mij toch). Je kan er vanachter aan draaien. Als je maar 1 bevel wil aanleren kan je gewoon op zoek naar de toonhoogte waar Nyx het best op reageert.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stom hondenfluitje..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sem en yinz

15 februari 2015, 11:59

Misschien eerst aanleren? Belonen als hij komt bij dat geluidje?

" Het werkt hier super! Hij breekt bijna zijn poten om maar zo snel mogelijk bij me te komen want.....baaaaaaaaaaaaaalllllllllll.......YES, ik dacht dat je nooit zou fluiten vrouwtje......😉 "

 Hier breken ze ook hun poten, fluitje betekend konijnenoooorrrrrrrrrrr haha. Zelfs als ze zitten te poepen zouden ze nog komen

Roedel van het noorderlicht

15 februari 2015, 12:13

Cindy gaf het al aan, maar ik denk dat jullie dat gemist hebben.
Dus dacht zet het er nog eens bij ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stom hondenfluitje..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^