sarplaninac

9 reacties

lucy

4 oktober 2013, 22:25

zijn er hier nog mensen met sarplaninacs,zou wel leuk zijn om hun ervaringen met dit ras te kunnen delen

Marjolijn en Jessie

gewijzigd 5 oktober 2013, 12:11

Hallo Lucy, geen idee maar geef je even een up.

Witte Draak

5 oktober 2013, 13:18

Wat vet dat je een Sarplaninac hebt! (of twee, zie ik dat goed?) 

Ik heb helaas geen Sarpla maar vind het fantastische honden. Er zijn hier op het forum geloof ik geen andere mensen actief met een Sarplaninac, maar wel met Tibetanen en Kaukazen.

Demi - Nova, Jairo, Loki & Kaiyu

5 oktober 2013, 13:37

Ik weet hier niemand met een Sarplaninac, maar wat een dotje is die van jou!
Vertel daar anders eens wat meer over? Ik ben benieuwd!

Marijke

5 oktober 2013, 14:49

Nog nooit gezien of van gehoord. Ik ga even googlen...

Marijke

5 oktober 2013, 14:57

Qua aard doen ze me erg denken aan de molosser die we vroeger hadden. Leuke honden hoor!

haarlemse

5 oktober 2013, 15:32

Moest even google..haha.. een berghond....mijne ook.. lijken veel op elkaar

lucy schreef het onderwerp

7 oktober 2013, 15:32

er waren mensen op verlof daar,en zagen daar twee pups lopen,met hulp van het asiel daar hebben ze ze kunnen kopen en laten inenten en chippen,zij hebben er eentje gehouden en ik heb den andere,we komen soms samen,leuk om ze dan na een tydje terug te zien.Ik ben er heeeeeel gelukkig mee,tis een schatje,zit al 20jaar in de honden,meestal pak ik herplaatsers,maar dit schatje moest ik hebben,binnen zijn ze inderdaad heel rustig,verliezen ook geen haar,alleen zit ze graag in water en dan is mijn living na een paar uur een zandbak,maardan pak ik de stofzuiger,ze luistert goed,loopt los int bos,int begin mee lopen aan de les vond ze helemaal niet leuk,maardat heeft niet lang geduurt,nu is ze nog klein,allee klein,en iedereen van ohhhh schattig,als ze volwassen is steekt iedereen de straat over denk ik,heb vroeger twee sinten gehad,kei brave loebassen,maar als ik mensen tegen kwam,die wisten niet hoe vlug ze aan den andere kant moesten geraken,en ze deden niks,erg vind ik dat,ma ja,int begin als de mensen vroegen wat voor ras het was,oeps,vergeten,maar nu vergeet ik het niet meer,ben er echt fier op

Anny en Lance

7 oktober 2013, 15:40

En terecht mag je fier zijn. Niet alleen omdat ze zo mooi is, maar ook omdat je moeite hebt gedaan om haar te hebben via asiel ginder. ;-)

Viviane

6 mei 2014, 14:52

mmm ik heb er.... 8 thuis :-)

3 reutjes en 5 teefjes :-)

ik ken het ras al 17jaren ondertussen :-)

^