ik weet niet of onze hond nog een puppy is hij is nu bijna een jaar maar hoop dat ik hem bij de goede categorie heb gezet.
onze labrador(jachtlijn)Chap:
we kregen Chap toen hij 4 maanden was, hij 'woonde' op een boerderij. toen we hem hadden gekregen had hij een gebroken pootje. De eigenaar zei dat er een koe op zijn pootje had gestaan. dit geneesde gelukkig snel en hij loopt en rent weer zoals iedere andere hond. Maar hij vertoond angst voor bepaalde dingen. Bijvoorbeeld naar mijn oma: hij blaft als hij haar ziet. het is niet uit dominantie: dat kan je zien het is uit angst.
hij blaft soms ook naar oudere mannen. We hebben misschien het idee dat het bijvoorbeeld het baasje was die prongelijk op zijn pootje heeft gestaan want dat was ook een oudere man.
hij blaft ook naar paarden. we hebben vorig weekend een leuke strandwandeling gemaakt. het was heel leuk. hij heeft lekker gerend en met andere honden gespeeld. toen kwam er een groepje paarden aan. hij ging blaffen. toen we hem stil hadden vroeg een aardige vrouw op een van de paarden dat ze naar ons toe kon komen om kennis te maken. wij dachten dat dit wel goed was. Het was een heel aardig paard maar chap bleef bang. is het misschien toch een paard die op zijn pootje heeft gestaan.
de angst voor paarden is niet erg. hij is gewoon bang voor die beesten maar ik denk dat we met training er wel overheen kunnen komen. alleen dat hij blaft naar mijn oma/oudere mannen is wel vervelend. kent iemand dit misschien of weet iemand misschien hoe het komt?
alles is welkom!

Reageren



