Boots back to the roots

5 reacties

Boots , Ado( R.I.P.) Lady en Tukker

13 september 2013, 15:08

Ik woon inmiddels al weer 8 jaar in Hengelo, de stad. Daarvoor heb ik 8 jaar lang heerlijk gewoond op een camping in het buitengebied van Twente. Door de scheiding met mijn ex ben ik daar weg gegaan. Vandaag ben ik voor het eerst terug gegaan naar deze mooie plek. En wat voelde dat goed. Ik kwam mijn oude lieve buurman weer tegen en ik werd overspoeld met mooie herinneringen aan al mijn honden. Ze hebben allemaal hier gewoond en rond gewandeld. Ik was hier vandaag omdat mijn huidige man en ik het idee hebben om een stacaravan aan te schaffen. Een buitenhuisje in de natuur met volop bos voor de honden. Het voelde geweldig vanmiddag en ik denk dat er zeer binnenkort een mooi nieuw plekje voor ons allemaal bijkomt.

Kiki met Harley D. & Pampus

13 september 2013, 16:23

ah wat fijn dat je zo'n leuke hereniging met je plekje van vroeger hebt gehad, hopelijk kom je leuke sta caravan tegen :-)

Marjolijn en Jessie

13 september 2013, 17:32

Wat leuk!

Een buitenhuisje in het bos dat zou ik ook zo graag willen, lijkt me fantastisch!;-)

Boots , Ado( R.I.P.) Lady en Tukker schreef het onderwerp

16 september 2013, 20:20

Yes, het is al geregeld!!!!Een pracht van een caravan op het mooiste plekje van de camping. Helemaal in het uiterste hoekje tegen de bosrand aan. Met heel veel ruimte om de caravan heen en als enigste een privepad in het bos! Daar gaan we het vast heel erg naar onze zin hebben!

Geef ook jouw reactie

Wat denk jij ervan?

Al lid? Log in · Huisregels

^