Ik had al in het topic van Monique gereageerd maar daar reageerde weinig mensen op mijn help kreet
Dus hierbij nog een x.
Heeeellllllllppp, ik borstel Kaily elke dag en ze heeft een witte vacht dua daar zie je vrijwel alles op/in. Nu was ik haar net aan het borstelen en zie ik 2 beestjes kruipen ik gelijk de vlooienkam erbij ik heb er 1 uit kunnen halen die is nu dood! die andere sprong weg daardoor weet ik dus dat het vlooien zijn want die springen toch?
Ik heb 2 katten 1 ervan heeft nog geen vlooien pipet gehad, Kaily en de andere kat ong 1,5 week geleden....
De katten hebben we al 3 jaar en Kaily 1 jaar maar heb nog nooit vlooien gezien ik weet dus niet wat ik nu moet doen?
We hebben een stoffenbank, kaily slaapt op bed, heeft diverse kussens, we hebben een laminaat vloer en plavuizen..... Moet ik nu vlooien shampoo halen om haar te wassen, en een vlooienband in de stofzuiger doen? Wat nog meer, tips graag
Wat ik nog wilde zeggen ik kam haar iedere dag laag voor laag vanwege de lange vacht en ze heeft een witte vacht.... Als ze eerder al beestjes had gehad dan had ik die wel tegen moeten komen toch?
Verder is ze gister met 1 hond in aanraking geweest een halve minuut ofzo, en ja onze katten die overal in huis liggen.... Die zijn nu buiten dus kan ze nu niet gelijk controleren.
Ik ben inmiddels naar de dierenwinkel geweest heb een omgevings spray gekocht en een vlooienband voor in de stofzuiger, verder nieuwe pipetten voor Kaily die ik over 1,5 week weer geef. Ik wilde ook een vlooien shampoo kopen maar ze zeiden dat dat niet nodig was.
Hebben jullie tips wat ik nu moet doen? Beddengoed en kussen, speeltjes ect heet wassen? Moet ik daar nog iets bij doen van azijn ofzo?



3 doggies



