Wij verhuizen!!

12 reacties

Sylvana & Hummerke

26 augustus 2013, 15:07

Zaterdag is het zover, dan gaan we eindelijk verhuizen.
Maar hebben jullie gevolgen gedragen van een verhuis bij jullie hond? 
Dat ik mss weet waaraan ik me kan verwachten..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wij verhuizen!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Hilde & Twinko

gewijzigd 26 augustus 2013, 15:15 3 doggies

Ik ben nooit verhuisd met de hond maar wel eens een tijd op vakantie geweest en wat me opviel is dat Twinko er totaal geen problemen mee had. Ik denk dat het belangrijk is dat je Hummer snel z'n eigen plekje geeft met z'n spulletjes uit het oude huis. Zo is er temidden van al dat nieuws toch een vertrouwde plek/geur voor hem.
Succes!

Anny en Lance

gewijzigd 26 augustus 2013, 15:27 3 doggies

Neen hier ook niks problemen met andere omgeving. Ze herkennen direct hun eigen dingen met hun geuren eraan....wel misschien nog niet direct alleen laten ? 
Veel plezier.....alles nieuw zeker ? eigen kamer voor Hummerke toch zeker ?:-D

Sylvana & Hummerke schreef het onderwerp

26 augustus 2013, 15:31

" Ik ben nooit verhuisd met de hond maar wel eens een tijd op vakantie geweest en wat me opviel is dat Twinko er totaal geen problemen mee had. Ik denk dat het belangrijk is dat je Hummer snel z'n eigen plekje geeft met z'n spulletjes uit het oude huis. Zo is er temidden van al dat nieuws toch een vertrouwde plek/geur voor hem.
Succes! "


Hummer neemt al zijn spulletjes van hier mee ja, en er zijn een paar nieuwe speelgoedjes bij hihi :-D

Sylvana & Hummerke schreef het onderwerp

26 augustus 2013, 15:32

" Neen hier ook niks problemen met andere omgeving. Ze herkennen direct hun eigen dingen met hun geuren eraan....wel misschien nog niet direct alleen laten ? 
Veel plezier.....alles nieuw zeker ? eigen kamer voor Hummerke toch zeker ?:-D "


Ja, toevallig krijgt hij een eigen kamer wss :-D
En mijn vriend heeft een week verlof genomen om hem niet meteen alleen te laten ;-) Ik heb me ingeschreven om via de vdab 3jaar naar school te gaan en die lessen beginnen jammer genoeg de 2e sep al dus ik kan moeilijk thuis blijven ;-)

Het Teckelventje.--Lobke Lodewijk en de rest.

26 augustus 2013, 15:32 3 doggies

Ga zodra je bentverhuist goed de omgeving verkennen met je hond gewoon om hem aan zijn omgeving te laten wennen meestal geeft verhuizen weing problemen zorg dat zijn spullenop zijn plekje staan geef hem dus een eigen plek dan is hij zogewent.

Anny en Lance

gewijzigd 26 augustus 2013, 15:43

Ja, toevallig krijgt hij een eigen kamer wss 


Fijn kan hij ook feestjes beginnen houden, Lance komt zeker , hij ruikt nu heerlijk naar zeep O-)

Sylvana & Hummerke schreef het onderwerp

26 augustus 2013, 15:42

" Ga zodra je bentverhuist goed de omgeving verkennen met je hond gewoon om hem aan zijn omgeving te laten wennen meestal geeft verhuizen weing problemen zorg dat zijn spullenop zijn plekje staan geef hem dus een eigen plek dan is hij zogewent. "

Ik kijk er echt naar uit, alles krijg een mooi plekje, en da van Hummertje is toch het belangrijkste ;-)

Fabienne

26 augustus 2013, 15:52

Waarschijnlijk rijd je met Hummerke al een paar keer naar je nieuwe huis om wat te schilderen of wat schoon te maken. Dan neem je toch altijd gelijk al wat vertrouwde spulletjes mee vanuit je oude huis. Beetje bij beetje verandert het nieuwe huis in een vertrouwde omgeving. Het wandelen bouwt zich ook op, want ook als je daar bezig bent zal hij toch ook even moeten plassen ;-).
Gaat vast goed, nooit problemen mee gehad.

Pauline, Punk en Cosmic

26 augustus 2013, 15:53

Ik ben in januari samen met Punk verhuisd. Ik heb weinig aan Punk gemerkt, maar Punk is super makkelijk. Waar ik haar ook heen breng, om te logeren o.i.d., ze gaat ergens liggen en ze is thuis.

Jeanine :)

26 augustus 2013, 18:09

Coach en Sally gingen van nederland naar belgie naar luxemburg en weer terug naar belgie en toen weer naar ander huis in het dorp. 
Tuur is ook vaak verhuist ' H ' 1 keer. Maar bij geen van de honden iets gemerkt ze hadden hun eigen spullen, wij waren er ook en nee .... 

Denk als je zelf gestrest bent rond en met de verhuizing dat ze dat mss dan kunnen oppikken maar ach ... ik deed gewoon doos voor doos en het inpakken ging ook  doos voor doos van boven naar benden  heel rustig.

succes met de verhuizing.

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

26 augustus 2013, 18:19

Hier een hond die 2x verhuisd is, en allebei de keren ging het prima. Haar bench/bed en voerbak hadden we beide keren meteen neergezet waar we 'haar plekje' hadden bedacht. Even lekker door het huis laten snuffelen en 'naar je plaats' en hup, daar ging ze, loodrecht naar haar nieuwe plek.

We merkten wel dat ze iets onzekerder was de eerste dagen. Ze heeft beide keren een keer geblaft (één keer toen ze een andere hond ergens buiten in de verte hoorde blaffen, en één keer toen ik van d'r wegliep en ik haar in de tuin had gezet), terwijl ze normaal gesproken dus absoluut nooit blaft.
Maar na een paar dagen was alles eigenlijk weer zoals normaal. Als je er niet echt een punt van maakt, dan komt het vast goed :-)

Succes met de verhuizing!

Lupi

26 augustus 2013, 19:56

Ben net verhuisd... als ik 1 tip mag geven: breng je hond de dag van de verhuis eventjes weg naar familie, vrienden, opvang... zo kan jij je op de verhuis concentreren en bespaar je de hond een hoop stress

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wij verhuizen!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^