Binky en zijn castratie

2 reacties

Suus & baasje

14 augustus 2013, 17:31

Binky is, zoals de meesten wel weten, vorige week woensdag gecastreerd. Hij is inmiddels weer helemaal de oude.

Hij krijgt alleen een puppystreek terug en dat is het graven in het gras... Iets wat we totaal niet willen... Natuurlijk leiden we hem af met spelen en het is vooral 's avonds. Alleen zodra we ophouden met spelen, gaat hij het gras weer in. Wat kan ik hier het beste tegen doen? Negeren is niet echt praktisch, want dan is ons gras naar de gallemiezen. ;-) Ik wil best een kong inzetten, maar wat kan ik daar het beste in doen voor een hondje als Binky? (hij lust veel, maar meestal is het rond zijn etenstijd dat hij gaat graven en 's avonds na het eten...)

Kan het daarnaast zijn dat hij overprikkeld is? Hij slaapt nog veel, iedere twee uur dat hij wakker is, slaapt hij er ook weer twee.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Binky en zijn castratie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sem en yinz

14 augustus 2013, 17:45 3 doggies

Castratie helpt natuurlijk niet om het gedrag te veranderen.
Dus dat graven gaat gewoon door.
Misschien kan je hem in zijn bench zetten als hij wilt graven.
Mijn hond graafde ook op jonge leeftijd.
Heb hem dat afgeleerd door hem in zijn bench,of kennel te zetten.

Suus & baasje schreef het onderwerp

14 augustus 2013, 17:47

Ja, maar het rare is; Binky heeft het misschien twee maanden gedaan en is er nu weer mee begonnen. Dus ik dacht meer dat er dan misschien een link zou zitten tussen zijn castratie en dit gedrag..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Binky en zijn castratie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^