Hallo iedereen,
Vraagje. Gister heb ik de eerste les van de puppycursus gevolgd met onze Lizzy. Als ik met haar op straat loop gaat het vrijwel goed aan het tuigje en blijft ook naast me lopen. Alleen als ze veel geluiden hoort, mensen/honden ziet is ze heel snel afgeleid. De oefening van gister was om de hond aan de linkerzijde met je mee te laten lopen. Dit lukte echter totaal niet omdat er ook nog andere hondjes waren. We moesten ze met een koekje meelokken maar Lizzy reageerde hier helemaal niet meer op als ik haar liet ruiken, ook pakte ze het niet meer aan. Thuis instructies leren zoals zit, lig en af, heeft ze wel oog voor het snoepje.
Heeft iemand tips welk koekje/snoepje (merk) ik misschien kan gebruiken, in ieder geval iets waarmee ik haar kan triggeren?
Lizzy draagt normaal een tuigje. Ik heb ervaren dat ze veel minder trekt dan met de halsband. Advies wat ik gister kreeg is dat beter met de halsband kan lopen, dan kan ik haar beter corrigeren. Wat zijn jullie tips hierin? Met tuigje loopt ze netjes mee en staat de lijn bijna niet strak. Deze ochtend geprobeerd haar mee te laten lopen met halsband maar dit was voor mijn gevoel geen succes, ook niet met snoepjes.
Bedankt alvast voor jullie tips en adviezen!







3 doggies