Help! Word er moedeloos van. Onze Doodle is nu 1 jaar. Hij trekt nog steeds aan de lijn.
Het lastige is, dat hij niets geeft om snoepjes en speeltjes tijdens het lopen. Alles is interessant behalve wij en de beloning.
Ik heb nu een tuigje voor hem (happy dog) zodat hij geen stress krijgt van al het getrek aan zijn nek. Nadeel is alleen dat hij er wat minder mee te sturen is.
Wat we hebben geprobeerd:
1. Stilstaan- heeft weinig zin. Na lang wachten kijkt hij even om, maar hij is niet naast ons te lokken met een snoepje of speeltje, dus hij blijft staan waar hij staat
2. Bij trekken de andere kant oplopen. Hiervoor moet ik hem echt meesleuren, dus of dat het nou is...
3. Met geluidje de andere kant oplopen vlak voor het trekken (Turid Rugaas methode). Ook hierbij komt hij niet vrijwillig en moet ik hem dus weer meetrekken.
Pfff... wie heeft er nog een idee?



3 doggies





hoe je dat doet) 

