UItlaten

3 reacties

Janet

8 augustus 2013, 14:34

Bella gaat gezellig mee wandelen buiten, ze vind alles nog erg interessant dus de wandelingen duren langer door alle rustmomenten ;-)
Alleen het laatste stuk naar huis, rent eze bijna, betekend dit dat ze het niet zo heel leuk vind?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "UItlaten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Gies

8 augustus 2013, 14:36

Geen idee wat het betekent maar de wandeling zal ze best wel leuk vinden! Misschien herkent ze de omgeving en weet ze dat ze daar water en eten kan krijgen?

Janet schreef het onderwerp

8 augustus 2013, 14:40

Haha ja ze weet precies waar ze moet zijn en dat na een paar dagen al ;-)

kito

gewijzigd 8 augustus 2013, 14:47

Ik herken het gedrag ook wel . Kito kwam dan vaak thuis binnen en stormde meteen door naar de tuin om daar nog gaan te crossen. Waarbij hij vaak naar bart hapte.
Toch oversprong gedrag van alle opgedane indrukken. Probeer het toch een beetje in te tomen zodat hij niet over zijn kookpunt gaat en steeds makkelijk naar zijn rust terug keert. Zolang dit gebeurd en hij niet blijft hangen is er niets aan de hand.
Je kan zonder dat je het weet zelf een gekke hond met hoog stress niveau creëren.  
Ik zie het vaak met kleine franse buldogjes . Ze geraken er niet uit.
Mijn schoonzus heeft als excuus ja maar hij doet dat altijd.
Echt vreselijk vind ik dat.
Het hoeft niet . Ben ook al franse buldogjes tegen gekomen die erg beheerst waren en niet dat uitgelaten gehijg vertoonde .
Geniet maar van je pupje.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "UItlaten" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^