Loslopende hond weer terug bij baas

8 reacties

Dreamteam

6 augustus 2013, 23:26

Gister avond dacht ik een lekkere wandeling te gaan maken met Libby, Turbo en een vriend van mij.
Lopen we een straat in zie ik in eens een loslopende Beagle lopen. Dus ik er achteraan, hond bij de halsband gepakt en maar bij de eerste en de beste huis aangebeld met de vraag of ze de hond misschien herkende. De man herkende de hond niet dus ik vroeg of hij een touwtje had zodat ik er een riem van kon maken. Hebben we ongeveer een halfuur rond gelopen met die Beagle en rond gevraagd of mensen misschien de hond herkende maar niemand kende het beestje. Komen we aan bij mensen die ik toevallig kende en zij wouden ons wel helpen dus zei politie gebeld maar daar moest je voor betalen en alle asiels af gebeld maarja die zaten allemaal dicht.. Ik in paniek want ik kon de hond niet mee naar huis nemen en die mensen die ons hielpen ook niet. Hoor ik ineens achter me is dat hem? Ja volgens mij wel.. Dus ik draai me om waren het de baasjes van die Beagle! Pppfff ik opgelucht ademhalen dat het beestje weer terecht was! Ben nog nooit zo blij geweest dat ik van een hondje af was, haha. Kon hem ook moeilijk weer loslaten want stel dat hij onder een auto terecht was gekomen, dat had ik mezelf nooit kunnen vergeven!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Loslopende hond weer terug bij baas" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Silvia, Blackie & Saffira

6 augustus 2013, 23:38 3 doggies

Gelukkig is dat op tijd goedgekomen zeg :-D Zou denk ik net hetzelfde gedaan hebben, alle huizen afgebeld en terwijl krijgt de Beagle een begeleide wandeling :-D

Dreamteam schreef het onderwerp

6 augustus 2013, 23:40

klopt hij vond het ook nog leuk ook!

Sophie & Beau

8 augustus 2013, 11:09 3 doggies

Geluk bij een ongeluk noem ik dat :-) hebben de baasjes nog verteld hoe ze hem zijn kwijtgeraakt?
Goed gehandeld! ;-)

Dreamteam schreef het onderwerp

9 augustus 2013, 07:40

Nee hebben ze niet vertelt, maar ze hadden wel vertelt dat ze het hele dorp al afgezocht hadden naar het beesje.

Pack Member

9 augustus 2013, 07:52 3 doggies

Gelukkig dat er mensen zijn die verder kijken dan hun eigen neus lang is.
Toppie gehandeld ;-)

Shamilla & Zena

9 augustus 2013, 07:58 3 doggies

Ik zou als baasje erg dankbaar zijn als mensen iid mn hond zouden opvangen... ;-)

gelukkig een happy end voor de beagle

Dreamteam schreef het onderwerp

9 augustus 2013, 09:22

Dat ging er toen inderdaad ook door mijn hoofd heen, waar moet ze naartoe als ze nu niet gevonden word?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Loslopende hond weer terug bij baas" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^