In de nacht van 5 op 6 augustus vorig jaar is mijn allerliefste hond Catootje plotseling overleden. Omdat Catootje een dochter had (Lotje) die negen jaar lang bij haar moeder was opgegroeid, was ik op op zoek naar tips over hoe ik het beste met Lotje kon omgaan.
Door te zoeken op internet kwam ik op HP. En wat was ik daar blij mee. Ik heb een enorme steun ervaren van mensen die ik niet kende. Hun hartverwarmende reacties en steun n.a.v het vreselijke verlies van Catootje hebben mij ontzettend veel goed gedaan.
We zijn nu een jaar verder en heb ik de behoefte om het overlijden van Catootje onder de aandacht te brengen. Ik mis haar nog steeds iedere dag en zo'n sterfdag is toch altijd extra moeilijk. Bij deze dus.



3 doggies









