Hoi allemaal!
Charlie gedraagt zich heel erg rustig vandaag..Vanmorgen gewoon mee gaan wandelen, wel erg op zijn gemakje, maar dat ging goed. Dan heeft hij lekker gegeten en gedronken, beetje liggen bedelen aan de ontbijttafel, dan is hij gaan slapen en ik heb hem sindsdien nog niet veel gehoord of gezien..
Daarnet vond ik dat het toch wel eens tijd was om te gaan plassen, we gaan niet wandelen met zo'n warm weer maar snel even de tuin in, plofte hij meteen op terras neer zonder te plassen. Ik heb hem dan opgetild, midden in het gras gezet, hij heeft daar snel een plas gedaan om dan weer te gaan neerploffen op terras. Meestal vind hij het super op even rond te snuffelen in de tuin, maar vandaag kon het hem absoluut niet boeien.
Misschien ben ik een overbezorgde hondenmoeder (
), maar gezien zijn chronische darmproblemen, maak ik me meteen zorgen als hij zich anders dan normaal gedraagt.
Wat ik kan bedenken is dat hij nu misschien aan het recupereren is van die hete dagen afgelopen week? Gisteren waren we ook uitgenodigd op een BBQ, maar daar heeft hij de hele avond liggen slapen onder tafel dus lijkt me niet dat hij moe is van gisterenavond?



3 doggies