Het is uiteindelijk haar verantwoording, beetje jammer dat ze er zo mee om gaat en duidelijk is wel dat ze niet heel erg hierover heeft nagedacht. Maar dat betekent wel dat je ouders en jij goed met haar hierover moeten praten, omdat ze de aankoop al heeft gedaan en het is haar puppy waar ze voor moet zorgen.
Ruzie maken heeft geen zin, maar wel dat ze weet wat ze moet doen met haar pup en dat betekent goed hiervoor zorgen, vroeg opstaan, opvoeden, uitlaten, spelen, eten geven. Ik heb Diz aan het begin 4 x per dag eten gegeven, daarna terug naar 3 x en daarna afgebouwd naar 2 x per dag. HIj is nu inmiddels 3 jaar en nu eet hij dus lekker 2 x per dag en soms met warme dagen, heeft hij alleen maar zin in 1 x per dag.
Een pup kost heel veel tijd, maar is ook verschrikkelijk leuk om een hond te zien opgroeien, alleen je moet er wel 100% achter staan. Als je er niet goed over hebt nagedacht, dan is alles zwaar, moeiijk, is de zin minder om wat te doen voor de pup, dus misschien moeten jullie hierover praten en dat jij deze taak gewoon niet gaat doen, anders gaat ze er altijd van uit dat jij het toch wel doet. Dus stoppen hiermee, hoe zielig het ook is, maar sleur haar het bed uit en laat haar deze dingen doen en anders moet er snel een ander huis gezocht worden voor dit pupje, liever nu, dan later....als iemand het nu niet kan opbrengen, dan gun ik liever dit hondje een ander huis en ook ik heb liever dat ze de verantwoording neemt en dat de pup gewoon bij haar kan blijven natuurlijk!