Hallo
Ik wil even mijn verhaal kwijt, ben behoorlijk geschrokken.
Gisteravond liep ik met Misty en mijn zoontje naar huis toe. Onderweg stoof er een hond het portiek af en hij stond daar stil, los! Hij keek naar Misty en ik zag al aan die blik,...die hond is niet aardig. Kleine Misty zag hem en begon meteen te blaffen, waardoor de hond meteen in de aanval ging op Misty.
Nou op dat moment had ik adrenaline! Een paar keer greep hij Misty bijna en telkens kon ik haar net op tijd weg trekken. Ik wou haar optillen maar dat ging niet. Ze was zo aan het draaien en rennen. En die hond probeerde Misty steeds te grijpen bij dr nek en flank. Daarbij zat mijn zoontje er vlak bij in de buggy. Dus ik liep ook van de buggy vandaan met Misty en de boze hond.
Het geluk is geweest,dat ze zo klein is, en dat die hond haar niet makkelijk kon pakken. Na een paar lange minuten stormde de eigenaar van de hond naar beneden. Pakte zijn hond en gaf hem een paar klappen op zijn lijf..Dat vond ik ook niet nodig. Die man keek me wel schuldig aan, maar liep met de hond naar boven en zei verder niets. Ik keek Misty na, en zover ik kon zien heeft ze niets. Mijn zoontje zei nog daarna, "mama, die man gaf klappen aan die hond"..Waarop ik zei " Ja, die hond was boos op Misty en die man is ook niet zo lief, je mag geen hondjes slaan"
Naderhand kwam de schrik bij mij..
Ik was bijna Misty kwijt geweest! Als hij haar had kunnen pakken, was ze nu dood geweest.
Nu let ik wel extra goed op,als ik met haar ga wandelen. En dat portiek waar die hond uit stoof, die vermijdt ik maar even..
lieve groetjes
Annette



3 doggies



Ik zeg ook als troetelnaam nog "kleine Muis van me"...

, wordt vals gemaakt. En alle andere mensen en honden hebben vervolgens last van zo'n hond.









