Mijn staffies zijn eindelijk het water in geweest!

11 reacties

N & dogs

1 augustus 2013, 13:04

Ik ben zo trots op mijn hondjes, Bayley en Hunter waren altijd al wat schrikkerig voor water en wilden er niks van weten, als het regende wilden ze zo snel mogelijk weer naar binnen en zelfs plassen stapten ze nooit en te nimmer in.
Ik heb ze in een paar maanden tijd geleidelijk aan laten wennen aan water, vooral met de hitte van de afgelopen tijd vond ik het handig als ik ze dan even kon laten afkoelen. Af en toe met de tuinslag afspuiten hun poten nat maken en plassen maken in de tuin zodat ze daar doorheen konden lopen. Dat ging uiteraard niet helemaal vanzelf en Bayley had wat overtuiging nodig dus we hebben een paar keer de riem gepakt om haar te begeleiden in de plassen met water en het afspuiten met de tuinslang. Gelukkig vertrouwde ze mij zodanig dat ze het toestond en wende het een beetje. Hunter was wat minder moeilijk die kon ik makkelijk overtuigen met wat koekjes en een beetje water opspatten naar hem.

Dus toen dacht ik dat het tijd was voor de volgende stap. Afgelopen zondag was het niet heel erg warm en dus gingen ik, mijn moeder en de vriendin van mijn broer met haar hondje naar het strand. Almere strand, het gedeelte waar honden het hele jaar mogen komen. En wat daar gebeurde had ik nooit durven dromen. Hunter volgde mij al snel het water in en vroeg zich af waar ik heen ging, steeds verder en verder maar zwemmen deed hij niet. Bayley stond aan de kant te kijken van "Wat gebeurd daar nou?" maar ze ging het water echt niet in. Nadat Hunter een paar keer naar mij in het water toe was geweest vond ie het geweldig dat water, hij rende uit het water en ging een sprintje trekken met Bayley, hij rende terug het water in en Bayley rende achter hem aan, ik denk dat dat niet helemaal gepland was door haar haha. Dus ook zij ging steeds vaker het water in, maar niet heel ver nog. Met wat koekjes hebben we haar overtuigd en daarna kwam ze ook naar mij toe, Bayley is een stuk korter dan Hunter dus om bij mij te komen moest ze al snel zwemmen, ik dacht dat doet ze nóóit... maar toch wel dus, zo graag wilde ze even naar me toe. Ze zwom! Ik was heel erg trots, mijn meisje dat bijna overal bang voor is, had haar angst overwonnen.

Nu was ik dus zo enthousiast dat ik ongeveer 200 foto's heb gemaakt O-) maar ik zal jullie besparen en er maar een aantal plaatsen. Ons dagje was erg geslaagd en ik hoop dat ze de volgende keer uit zichzelf het water in rennen! 

























Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mijn staffies zijn eindelijk het water in geweest!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Luca

1 augustus 2013, 13:11 3 doggies

Fantastisch zeg.. Kunnen ze lkkr afkoelen met t warme weer

N & dogs schreef het onderwerp

1 augustus 2013, 13:58

Ja inderdaad :-D

Merry & Me

gewijzigd 1 augustus 2013, 14:05 3 doggies

Heerlijk afkoelen met dit weer!
Mag ik vragen welk strandje dit is? Komt me bekend voor :-D

Edit: Almere strand! Zie je wel dat ik het kende... Maar waar honden legaal mogen komen... Daar ben k niet bekend mee... Waar zit dat strand dan?

Dorrie

1 augustus 2013, 14:09 3 doggies

Het gaat goed met Bayley zo te zien ;-)
Pas maar op hoor voor je t weet heb je geen honden meer maar waterratten hahaha.
Hele leuke foto's en ze genieten er echt van he.

N & dogs schreef het onderwerp

gewijzigd 1 augustus 2013, 14:10

@Jarvis, dat is als je de dijk op rijd aan de rechterkant van het spoor dan loop je 't strand op en daar helemaal links voorbij het toilethuisje. Als je ook maar 1 cm voorbij het toilethuisje bent dan krijg je al een boete dus echt helemaal in t hoekje links is het. ':-)

Of ken je het hele strand niet?O-)...

Het is naast het spoor de eh hollandse brug geloof ik die naar muidenberg gaat.

Merry & Me

1 augustus 2013, 14:11 3 doggies

Haha pff ehhh ik probeer met mijn fotografische geheugen te bedenken waar.. .en hoe maar ik snap het niet!!! hahaa Almere heeft zo belachelijk veel stranden,.... :/

Sheltieduo_

1 augustus 2013, 14:12 3 doggies

je ziet ze genieten!!;-)

N & dogs schreef het onderwerp

1 augustus 2013, 14:13

" Het gaat goed met Bayley zo te zien  ;-)
Pas maar op hoor voor je t weet heb je geen honden meer maar waterratten hahaha.
Hele leuke foto's en ze genieten er echt van he. "

 
Ja het gaat heel goed met Bayley, dit is de eerste keer dat ik haar weer mee nam en dat ze los mocht. Ze had uiteraard na deze dag wel weer een zeer pootje dus hebben we haar een pijnstiller gegeven, verder doet ze het goed. Dacht dat zwemmen ook wel goede therapie zou zijn voor haar knie ':-).

Haha waterrat ja dat is onze husky toch al...O-)

N & dogs schreef het onderwerp

gewijzigd 1 augustus 2013, 14:17

" Haha pff ehhh ik probeer met mijn fotografische geheugen te bedenken waar.. .en hoe maar ik snap het niet!!! hahaa Almere heeft zo belachelijk veel stranden,.... :/ "


Ehm, even denken. Als je Almere strand intypt in google en dan naar Maps gaat, snap je t dan?

Verder kan ik het ook niet zo goed uitleggen hoor haha, het is het strand na Almere Poort, richting Amsterdam, rechts van de brug die naar Amsterdam gaat. Je moet er uiteraard wel eerder af met de auto maar goed, misschien heb je nu een idee..O-)

Het is wel gewoon "Almere strand" maar een gedeelte daarvan waar honden mogen komen het hele jaar door.

Merry & Me

1 augustus 2013, 14:31 3 doggies

Oooh kijk dit is duidelijk hahaha, Die ken ik inderdaad wel ja! Toppie ga ik ook eens heen. Woon er 10 min van af

N & dogs schreef het onderwerp

1 augustus 2013, 16:15

Dat is wel fijn dan ben je er zo! ^^ Ik woon inmiddels in Enschede dus ik ben er niet zo vaak.':-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Mijn staffies zijn eindelijk het water in geweest!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^