Zwemmen

4 reacties

Lodie en Duko

31 juli 2013, 17:27

Vanaf welke leeftijd mogen ze in de sloot en meertjes etc. zwemmen? Want mijn puppy houdt erg van zwemmen maar ik weet niet of dit nog slecht voor hem is. Hij is nu bijna 15 weken oud

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zwemmen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Golden Girls

31 juli 2013, 17:30

De golden van mijn vriendin zwom met 10 weken... wel in zee (heel eventjes). Zou wel echt schone sloten opzoeken, maar verder kan het geen kwaad.

mag zeker , ziekte van weil ingeent ?

zoek een stromendwatertje op, pas op voor algen.

kijk bij bekende meertjes naar de borden of het niet verboden is in verband met zwemmers jeuk, kleine wormpjes zijn dat, of blauwe alg. meestal staat het aangegeven.

ga zelf mee met je pup, zodat je kan ingrijpen als het moet. de meeste honden kunnen zwemmen, maar kan best zijn dat je pup wat steun van je nodig heeft, poten moeten onderwater blijven, zo niet dan de voorborst onder de buik met je handen steunen zodat de voorpoten onder water blijven.

bedenk ook dat je pup nog geen conditie heeft om lang te zwemmen, en pas op als je pup gaat rillen van de koud, klinkt gek maar dan is de inspanning te veel geweest en krijgt je pup onderkoeling, eruit het is genoeg geweest, altijd drogen na de zwempartij.

enne heel veel plezier samen. :-D

wendy

31 juli 2013, 18:10

kijk op zwemwater.nl en verder wat willemijn zegt :-) sloten e.d. zou ik persoonlijk mijn hond niet in laten, maar dat is misschien omdat de sloten die ik ken niet zo schoon zijn.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zwemmen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^