Best bijzonder!!

1 reactie

Marleen

30 juli 2013, 20:33

Zoë is de afgelopen 2 weken, tijdens onze vakantie, bij de fokker geweest.
Deze dame heeft alleen de moeder van Zoë, echt een hobbyfokker die leeft voor haar hond. Zoë is een hondje dat we moeten verplichten om rust te nemen en snel overprikkeld raakt. Op zich ken ik haar door en door en weet precies wat wel en niet kan. Wij lopen bv in de avond geen groot rondje omdat ze dan heel blafferig naar andere honden wordt.

Nu is ze weer 2 dagen thuis en ik ben een beetje verbaasd. Ze gaat uit zichzelf slapen met direct gevolg dat ze veel relaxter is. Wat een wereld van verschil zeg! Het viel me al op toen ik bij de fokker was...we kunnen goed opschieten met elkaar dus zaten lekker aan de koffie. En mevrouw ging lekker tukken samen met mams!! Ik denk dat ze gewoon van haar moeder heeft geleerd om haar rust te pakken. Best bijzonder, toch?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Best bijzonder!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Silvia, Blackie & Saffira

30 juli 2013, 20:51 3 doggies

Leuk om op zo'n manier weer terug te komen van vakantie :-D 
En nu maar hopen dat ze zo rustig blijft!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Best bijzonder!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^