baasjes

7 reacties

Mickey

13 oktober 2009, 08:36

Wij gezin met 3 kinderen ( 14,13,11 ) wonen op het platteland in de Betuwe,we hebben 3 jack russells en Haflingers een Fjordenmerrie en 2 shetlandpony's,ben dierenverzorgster en pas bij ons thuis op honden van anderen en verzorg af en toe dieren bij mensen thuis als ze op vakantie zijn ,was eerst gast op dit forum maar heb me nu officieel aangemeld op mee te kunnen praten over van alles op het gebied van honden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "baasjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobrygoedgekeurde fokker

13 oktober 2009, 08:39 3 doggies

Hey gelukt!! :-)

Wat leuk dat jullie zoveel dieren hebben en je het beroep dierenverzorgster kan uitoefenen, lijkt me geweldig.

Welkom op het hondenforum en veel plezier ermee!

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

13 oktober 2009, 10:09 3 doggies

Leuk hoor dat je je hebt aangemeld! Veel plezier hier! :-)

.

13 oktober 2009, 11:24 3 doggies

Veel plezier hier.
Wat een lekkere beestenboel heb je.

Groetjes Marianne

Sanne (en Toby)

13 oktober 2009, 12:31 2 doggies

Gezellig hoor, veel leesplezier :-)

Groetjes Sanne

liesbeth,Turbo,Luna, Levi en Faithgoedgekeurde fokker

13 oktober 2009, 12:33 3 doggies

Hey Mickey leuk dat je ook mee doet voortaan.
Wat een leuke beestebende hebben jullie thuis.
Veel plezier hier.

Gr Liesbeth,turbo en Luna

joke&taat

13 oktober 2009, 17:15 3 doggies

hee mickey
welkom op het forum
liefs joke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "baasjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^