Juul komt naar ons!

57 reacties · pagina 1 van 2

Janneke-Tanneke

21 juli 2013, 13:15

Hallo,

Gisteren zijn mijn man en ik in dierenasiel veeweyde in Turnhout voor de tweede keer gaan wandelen met Juul. Dit nav de topics tervuerense herder en herplaatser gezocht. 

Juul komt bij ons wonen! ;-):-D;-)

Omdat ik maandag eerst geopereerd moet worden, en we geen oppas konden vinden voor de hele dag, gaat mijn man hem donderdag of vrijdag ophalen! 

Hij is trouwens negen jaar, een rustige stabiele hond voor zover wij kunnen zien. Wel wat schuw naar mannen toe, iig naar mijn man. Met wat koekjes was dat snel verholpen trouwens ;-) Hij hangt al heel erg aan de medewerkers van het asiel, wat we erg positief vinden. Hij straalt echt liefde uit! 
Ook is hij blind aan een oog, waardoor hij goed moet draaien met zijn koppie om je te zien. Daardoor is hij wat schrikachtig hebben wij gemerkt, maar dit is natuurlijk ook omdat we elkaar nog moeten leren kennen. 

Als we hem hebben volgen er zeker foto's! En waarschijnlijk ook weer vragen om raad...;-) Hoewel dit onze tweede herplaatser wordt en dus al een beetje ervaring hierin hebben... Met Joep waren we nogal bleu zeg maar..

Wil je hem zien: op deze site staat een filmpje van hem.  http://www.veeweydeturnhout.net/

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Juul komt naar ons!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

B met D&A†

21 juli 2013, 13:17 3 doggies

Gefeliciteerd!
Hopelijk mag Juul nog lang bij jullie blijven!!

kito

21 juli 2013, 13:18 3 doggies

Wat leuk dat hij bij jullie komt wonen.
Komt helemaal goed hoor ik.
Veel plezier en beterschap nog met je operatie.

Yasmine, Perdie & Orga

21 juli 2013, 13:19 3 doggies

Ooh wat super zeg!! Ik had Juul ook al in het oog gehad in onze zoektocht naar een tweede hond!! Ben blij dat hij bij jullie een thuis mag vinden :-D

Janneke-Tanneke schreef het onderwerp

21 juli 2013, 13:24

Dan ben ik blij dat hij indd bij ons mag komen wonen! Jij bent in hetzelfde asiel geweest voor orga?

Yasmine, Perdie & Orga

21 juli 2013, 13:24 3 doggies

" Dan ben ik blij dat hij indd bij ons mag komen wonen! Jij bent in hetzelfde asiel geweest voor orga? "


Ja Orga komt ook van bij Veeweyde :-D

Janneke-Tanneke schreef het onderwerp

21 juli 2013, 13:28

Leuk! Asielbroers!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

21 juli 2013, 13:36 3 doggies

Janneke, een goudenmandje ? voor Juul, jee wat heerlijk, toch nog een paar heerlijke jaren bij jou en je gezin. ;-)

heb je vragen, vragen hoor, er zijn hier genoeg forummers die je goed advies kunnen geven.

Eline & Vino

21 juli 2013, 14:03 3 doggies

Zoals ik al zei vind ik het heel leuk dat jullie hem hebben geadopteerd, verdient hij wel na best een lange tijd in het asiel te zitten!
Ik heb ergens nog wat foto's van hem, zal ze even zoeken en hier plaatsen voor diegene die hem willen zien.;-)

Kath

21 juli 2013, 14:04 3 doggies

;-)

Janneke-Tanneke schreef het onderwerp

21 juli 2013, 14:15

Ik heb ook foto's gemaakt gisteren, maar krijg ze niet van mijn telefoon op m'n tablet om ze hierop te zetten... Op de een of andere manier synchroniseren mijn foto's niet met Facebook..

Dus heel erg bedankt als jullie er wat foto's bij willen zetten!!

Willemijn, vragen stellen zal ik zeker doen!

Eline & Vino

21 juli 2013, 14:26 3 doggies






Helaas niet scherp maar dit is met zijn hok vriendinnetje, Rena.

En mee op wandel




Janneke-Tanneke schreef het onderwerp

21 juli 2013, 14:37

Dankje! Leuke foto's! ;-)

Jess & mo

22 juli 2013, 11:25 3 doggies

Respect!
Asielhonden hebben het hardst hulp nodig!
Mijn petje af voor jullie!

;-) ;-) ;-)

Dog doggy dog

22 juli 2013, 11:30 3 doggies

Top!!!
Heel veel plezier met Juul.

Dobrygoedgekeurde fokker

22 juli 2013, 11:33 3 doggies

super om te lezen dat Juud bij jullie is, echt een leuke lieve hond lijkt hij me

heel veel geluk en plezier met en voor hem;-)

Nanette en Boaz

22 juli 2013, 11:41 3 doggies

Wat super dat jullie Juul in huis nemen. Het is een prachtige hond, veel
geluk samen.
En sterkte met je operatie en het herstel!

Lupi

22 juli 2013, 18:32 3 doggies

Ik wens jullie proficiat met jullie nieuwe huisgenoot! Geniet er maar van!

Roos

22 juli 2013, 19:00 3 doggies

Wat leuk! Heel veel geluk met Juul  toegewenst!

-

22 juli 2013, 19:01 3 doggies

Wat een bofkont die Juul!
Veel geluk met hem!

Eline & Vino

24 juli 2013, 21:44 3 doggies

Hoorde net van een medewerker dat het morgen zover is voor onze lieve Juul!;-)

Roos,Jeff † en Waldo † en Mootje †

25 juli 2013, 00:35 3 doggies

Wat een schatje zeg!
Fijn dat juul een thuis krijgt
al heb ik een beetje te doen met het hok vriendinnetje.
Jammer dat ze haar maatje kwijt is, hopelijk voor haar ook snel een fijn plekje!
Stom he dat ik daar juist aan moet denken ;-)

Fijn dat je voor een oudere hond gaat
Super veel plezier met hem! ;-)

Eline & Vino

gewijzigd 25 juli 2013, 05:13 3 doggies

Inderdaad jammer voor Rena, heel eerlijk waren die 2 het gemakkelijkste duo, dat was het enige koppel waar je gewoon gemakkelijk bij in het hok kon stappen zonder dat ze eruit probeerde te kruipen. Maar ze zal wel iemand vinden, het is een schat van een hond. En Juul moet er zijn kansen niet voor laten liggen natuurlijk.
+ Rena is een super sociale hond, ze zal wel een nieuw vriendje krijgen.

Janneke-Tanneke schreef het onderwerp

25 juli 2013, 11:26

Nou mijn man is nu onderweg om Juul te halen! Hebben eerst een rek besteld dat hij achter in de auto kan. Dus nu kan hij veilig mee! Ben benieuwd! Ik lig zelf voor pampus op de bank, dus ben benieuwd hoe dat gaat straks met de kennismaking...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Juul komt naar ons!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^