Dognapping

6 reacties

doglover

12 oktober 2009, 11:23

Ontvoerders eisen 475 euro losgeld voor hond
Twee vrouwen aan de haal met Havenezer


Het is weer eens wat anders: een kidnapping van een hondje (dognapping?) in plaats van een kind. Het overkwam een hondeneigenaresse in Providence.

Jade Castro vond bij thuiskomst haar huis overhoop gehaald. En wat bleek? Naast een aantal persoonlijke spullen hadden de inbrekers ook haar hondje meegenomen. Twee dagen later ontving Castro een telefoontje van ene 'Christine' waarin zij aangaf dat ze het hondje had gekocht van mensen in New Bedford, voor 700 dollar (475 euro). Castro ging zogenaamd akkoord, maakte een afspraak voor de gelduitwisseling maar schakelde eerst de politie in.

Op het afgesproken tijdstip verschenen vervolgens twee vrouwen bij het tankstation waar het vuile zaakje afgehandeld zou worden. Maar zo gauw een van de vrouwen het hondje overhandigd had sprongen twee agenten in burger tevoorschijn die de beide diveggen in de kraag grepen. De dames van 23 en 25 jaar werden veroordeeld voor diefstal en samenzwering. En Jade? Die was dolgelukkig dat ze haar hondje terug had.

Bron: The Providence Journal

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dognapping" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

inge

12 oktober 2009, 11:26

NOU JAAAAAA!!!!! Ik zit hier met mijn oren te flapperen zeg!!!! Wat is dit nou weer voor nieuwe sport?! Achterlijk zeg..... :'(
Waar moet dat heen met de wereld...

Ik denk dat ik Yori maar agressief ga maken... ;-)

.

12 oktober 2009, 11:28

Jee ze verzinnen telkens iets nieuws zeg.
Maar wat fijn dat ze in iedergeval haar hondje terug heeft.

Groetjes Marianne

Betty Langenberg

12 oktober 2009, 11:44

Wat erg!!
En ja, ik zou echt alles over hebben om Arak terug te krijgen als..

Lisa

12 oktober 2009, 11:46

Lijkt wel een film scenario! Belachelijk zeg..
Zulke mensen hebben echt geen gevoel of respect wat dan ook..

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

12 oktober 2009, 12:04

Wow, wat erg zeg! :'( Gelukkig is de hond terug bij z'n bazinnetje...

Marleen & Mavis

12 oktober 2009, 12:07

Nou ja, niet te geloven dit!!!
Ik snap echt niet dat je zo iets kunt verzinnen?? En waarvoor??
Ellende voor de eigenaar en zelf hebben ze er ook niets aan.
Blij dat de hond weer terug is bij de eigenaresse!!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Dognapping" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^