De laatste tijd zitten we met een blafprobleem van Perdie. Sinds Orga hier is blaft ze echt voor het minste en dat is erg lastig natuurlijk en ik weet ook niet goed hoe het probleem aan te pakken.
Even een voorbeeld: in de week staat mijn mama altijd op tussen 5u en 5u30. Vroeger blafte ze niet, dan blafte ze als ze mijn mama van de trap hoorde komen en sinds kort blaft ze al op voorhand. Het lijkt wel of ze blaft omdat ze haar eten wil hebben. Zo begon ze deze ochtend rond 5u30 te blaffen. En niet enkele korte blafjes, nee echt heel de tijd aan één stuk door. Dan is mijn mama opgestaan om hen eten te geven. Maar ja dat is niet echt een oplossing voor het probleem, integendeel zelfs!
Gisteren weer hetzelfde verhaal, mijn mama was boven wat aan het opruimen en Perdie was continu aan het blaffen, het was wel avond en rond etenstijd dus misschien had ze weer honger? Wat het ook is, ik wil niet dat ze blaft omdat ze wilt eten! Gisterenavond heb ik haar dan (terwijl wij boven aan het opruimen waren) in de gang gezet en dan heeft ze niet meer geblaft? Dus dat vond ik dan weer vreemd. Ik ben nu aan het denken om haar s'nachts ook in de gang te laten slapen zodat ze misschien in de ochtend stopt met blaffen. Maar liever wil ik nog een andere oplossing voor het geblaf, want ik kan me inbeelden dat de buren dit na een tijdje niet meer zo fijn zullen vinden!
Ook blaft ze als de bel gaat en dat duurt naar mijn gevoel ook te lang. Ze mag als de bel gaat wel even enkele keren blaffen, maar nadien niet meer!
Dus iemand tips? 



3 doggies
Gelukkig is het bij jullie wel goed gekomen!