" Natuurlijk maken mensen fouten, ook ik heb wel eens iemand met het verkeerde middel (medicatie) 'plat gespoten'.
Maar daar gaat het nu niet om, snap jij dat niet???
Anders zou ik mij met al jou kennis direct aanmelden bij de universiteit, wie weet, je zou zoals jij aangeeft wellicht professor kunnen zijn.
Welke vooropleiding heb jij gedaan?
Ik hoop toch wel het Gym of Atheneum!!
Ik overigens wel, het gymnasium dan maar dat doet er hier niet toe...
Geef Willemijn tot morgen avond aub even rust, en veroordeel morgen zeker niet wat ze heeft besloten of wat ze gaat doen maar sta achter haar.
Zo bied je steun!! "
Ik quote de laatste reactie even voor het gemak al gaat mijn reactie niet specifiek over deze ene reactie van jou.
Persoonlijk vind ik dat je een beetje 'lullig' reageert naar alle mensen die al van meet af aan hun steun betuigen en meeleven met het wel en wee van Bamse en Willemijn, hier op het forum. Dat dit uit je vriendschap met Willemijn voortkomt is mooi maar een beetje minder betuttelend kan natuurlijk ook. Net zoals jij dit uit goede intenties doet, zo doen anderen dat ook.
Ik begrijp best dat Willemijn er nu even door zit wat betreft haar zorgen om Bamse. Dat zou voor een ieder van ons in een soortgelijke situatie net zo zijn. Er zijn genoeg forummers die in zo'n situatie verkeren of onlangs verkeerd hebben. Maar als mensen alleen nog maar volgens jouw gegeven instructies mogen reageren dan kan idd het topic beter op slot.
Niemand zegt dat het 'A' of 'B' is buiten de OT die Bamse heeft. Juist doordat Willemijn zelf aangaf te denken dat er meer meespeelt laat iedereen zijn hersens extra werken (en of die hersens op VWO niveau draaien doet er dus helemaal niet toe).
Voor Willemijn en Bamse, sterkte voor morgen en hopenlijk hebben ze antwoorden voor jullie.'