Prikpil voor honden (teef)

1 reactie

J&J

8 juli 2013, 16:22

Ik weet niet of dat hij in de juiste rubriek staat.
Heeft er iemand van jullie ervaring met de prikpil voor teefjes? Wat zijn de voor en nadelen? 
Onze hond Jaina kan elk moment loops worden. Jaina is een onzekere hond en heb ik via een stichting uit het Buitenland geadopteerd. Wij hebben er niet voor gekozen om Jaina in Roemenië te laten steriliseren omdat wij niet zeker weten of dat dit wel goed was voor zo een jonge hond en onze dierenarts raadde dit ook af. Nu zijn wij verplicht om haar te laten steriliseren, wij hebben een contract ondertekend. Ik merk dat haar gedrag veranderd en haar geslachtsdeel wordt dik, ook haar tepels lijken groter te worden en ze moet veel plassen. Ze trekt buiten veel meer en blaft naar elke hond die ze tegen komt, normaal is ze redelijk rustig. Zou deze gedragsveranderingen komen door haar loopsheid, dus haar hormonen?
Omdat Jaina een onzekere hond is weten we niet waar we goed aan doen. Op het moment gaat ze met sprongen vooruit, ze gedraagt zich 9 van de 10 keer goed tegen andere mensen, binnen in ons huis en op straat. De onzekerheid wordt steeds minder. Haar gedrag kan door een sterilisatie ook veranderen, daarom dachten wij aan de prikpil, zodat we kunnen zien hoe ze hierop reageert. 
Daarom wil ik graag horen wat jullie ervaringen zijn met de prikpil voor honden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Prikpil voor honden (teef)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

niet doen, juist door de prikpil, de ervaring heb ik met twee honden kregen ze een baarmoeder ontsteking en moesten alsnog gesteriliseerd gecastreerd worden, zou er niet aan beginnen.
beiden honden kregen mammaas tumoren.


als haar vulva opzet, en de tepels wat dikke groter worden, zit de loopsheid er zeker aan te komen. dan zou ik de loopsheid rustig afwachten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Prikpil voor honden (teef)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^