Drakenadem.

11 reacties

MarshMellow265

7 juli 2013, 12:52

Hallo hondenforum!

Mijn hondje heeft al zolang ik haar heb, een vreselijke stinkadem. Ik heb dentasticks geprobeerd en andere brokken geprobeerd. Misschien eens tandenpoetsen met hondentandpasta?

Iemand een tip?

Bedankt!

Nicky.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Drakenadem." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jees

7 juli 2013, 13:04

mentos :-)

Slechte adem komt meestal door tandsteen (of tandplak).Daar helpt tandenpoetsen inderdaad het beste tegen. Maar ook enkel preventief.
Als je hondje tandsteen heeft kan je best met de DA overleggen om het weg te laten halen en daarna onderhouden met tandenpoetsen om nieuwe vorming van tandsteen te voorkomen.

Anny en Lance

7 juli 2013, 13:30

Mijn vroeger yorkje had dat ook,kwam door slechte tandjes.....

Loesje

gewijzigd 7 juli 2013, 13:32

Zoals Charlotte schrijft; eerst zelf kijken of er sprake is van tandsteen. Dit weg laten halen door de dierenarts en laten uitsluiten dat er andere medische problemen zijn die een stinkende adem veroorzaken.

Het gebit onderhouden door te poetsen.
I.p.v. tandenborstel of vingerhoedje, kan je ook een stukje gaas om je vinger doen met daarop tandpasta.

Succes.

http://www.youtube.com/watch?v=uYrXKQpz5w8

De rode Husky

7 juli 2013, 15:37

wanneer is ze voor het laatst ontwormt ? en zijn haar anaalklieren leeg?

MarshMellow265 schreef het onderwerp

7 juli 2013, 18:25

Ze is laatst nog ontwormd enzo. Dus na het checken ziet het eruit dat ze tandsteen heeft..

Wilma en Dobby (RIP)

7 juli 2013, 15:38

Maar de suiker kan de tanden weer aantasten en plak veroorzaken, waardoor je in een vicieuze cirkel terecht komt. ;-)

Die mentos zou ik ook niet doen..;-)

naast plak/tandvlees problemen kan slechte adem ook uit de maag komen.
er kan dus ook iets in de voeding zitten wat de hond niet goed verdraagt.

MarshMellow265 schreef het onderwerp

7 juli 2013, 18:26

Ik zie dt het tandsteen/plak is.. Heel erg bedankt voor de reacties!! Ik ga zo snel mogelijk naar de dierenarts om te kijken wat ik er aan kan doen..


Met vriendelijke groet,

Nicky!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Drakenadem." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^