2e hondje??

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel wil geen lid zijnwil geen lid zijn

honden foto van wil geen lid zijn

hallo allemaal,
Ik had een paar vraagjes. Ik zit er over te denken om een 2e hondje aan te schaffen. een herplaatser. nu vroeg ik me af wat is de beste leeftijd (van je eerste hondje) om er een hondje bij te laten komen.
en ik vroeg me af als je een 2e hond wil aanschaffen waar moet je dan allemaal rekening mee houden??
Ik wil niet nu op stel en sprong een 2e hondje maar wil me wel graag gaan inlezen en kijken wat de mogelijkheden zijn. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Groetjes femke

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "2e hondje??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Waar je op moet letten, is of de karakters van de honden bij elkaar passen. Je moet dus geen 2 dominante hondjes bij elkaar zetten. Als je een herplaatser op het oog hebt, kun je eens met jouw hond kennis maken een paar keer... Om te zien of het klikt tussen de honden.
Men zegt altijd dat het handig is om te wachten tot de 1e hond een beetje stabiel is, opgevoed en zo... Zodat je veel tijd kunt besteden aan de opvoeding van de andere hond en de herplaatser kan leren van jouw eerste hond.
Let er ook op dat je de eerste hond als ranghogere beschouwd (eerst eten, eerst begroeten e.d.), totdat de rangen tussen de 2 hondjes duidelijk zijn.

honden page profiel wil geen lid zijnwil geen lid zijn

honden foto van wil geen lid zijn

dankje ik heb nu nog niks op het oog hoor. maar wel goede tips. zit ook een prijslijstje te maken.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Veel succes met zoeken, als je besluit er voor te gaan... Jouw hond is nu nog geen jaar, dus ik zou in ieder geval wachten tot ze 1 of 2 jaar oud is.. Dus je hebt dan nog even de tijd ;-).

honden page profiel Cupido DwergschnauzerCupido Dwergschnauzer

honden foto van Cupido Dwergschnauzer

Wij hebben zes honden en ik moet zeggen ik heb nog nooit problemen gehad met onderlinge acceptatie.Soms vraagt een hond wel wat meer tijd om tot een goede relatie met de nieuwkomer te komen. Maar ik denk dat iedere hond erg blij zal zijn met een makkertje. Het nieuwe hondje kan als hij wat ouder is ook jou helpen je hond op te voeden. Dus je hoeft echt niet altijt een puppy te nemen.Wel moet je goed kijken of het hondje welke je neemt goed is gesocialiseerdDit bespaart jou een boel moeite en als hij wat ouder is ook het probleem van zindelijk maken. Wel moet je er rekening mee houden dat een vreemde omgeving en de onzekerheid die dit oproept wel wat exstra aandacht ook bij een oudere hond rond de zindelijkheid zal vragen.
Ik hoop dat je een fijne tweede hond zal vinden.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "2e hondje??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^