Hallo allemaal,
Zo als sommige van jullie misschien al weten heb ik nu bijna 3 weken geleden mijn allerliefste Micky moeten laten gaan, de tumor was zo kwaadaardige en is zo snel gegroeid dat het allemaal erg snel gegaan is helaas.
Nu is het behoorlijk stil in huis, de leegte die Micky heeft achtergelaten is enorm en de pijn is onbeschrijflijk. Onze andere hond mist haar ook duidelijk. Op de een of andere manier wil ik geen teckel pup nemen.. weet niet waarom me dat zo dwars zit, maar ik kan het gewoon niet.
Ik heb het vandaag met mijn moeder over een herplaatser gehad en dat lijkt ons wel een goed idee. Volgens mij zitten er niet zo vaak teckels in het asiel, op internet kan ik ook niet veel vinden.
Ik heb er geen haast mee, maar mocht er een lief teckel meisje (op leeftijd) op zoek zijn naar een warm mandje, is ze hier zeker welkom!
Het liefst wel langhaar, omdat mijn Mick ook een langhaar was.
Als iemand iets weet etc. hoor ik het graag,
Heb dus geen haast, maar hou mijn ogen open.


















